Reklama
Reklama

Trwa 29. Finał WOŚP

W tym roku wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierają pieniądze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i do diagnostyki głowy.

Z powodu pandemii koronawirusa większość wydarzeń odbywa się on-line. Studio gostynińskiego sztabu WOŚP znajduje się w Miejskim Centrum Kultury. Na ulicach miasta możemy spotkać wolontariuszy zbierających pieniądze do puszek jak również harcerzy, którzy przygotowali Rodzinną Grę Terenową "Śladami Siemowita i Małkowskiego".

O godz. 20.00 zaplanowano koncert Johna Portera, on-line facebook Sztab WOŚP Gostynin.

Szefowa sztabu w Gostyninie Agnieszka Bartosiak na antenie radia Q mówiła, że w tym roku jest dużo wpłat drogą elektroniczną.

W 2021 roku Fundacja WOŚP ma zamiar zebrać pieniądze na zakup takich sprzętów jak m.in.:

  • zestawy endoskopów laryngologicznych
  • endoskopy giętkie  
  • zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych
  • egzoskopy  
  • lasery diodowe  
  • nawigacje optyczne otolaryngologiczne  
  • koblatory do operacji migdałków  
  • aparaty USG i RTG  
  • kardiomonitory
  • lampy czołowe
  • lampy operacyjne  
  • polisomnografie do diagnostyki bezdechu sennego  

and.

w4

w2

w3

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PieronJaśnisty. 01.02.2021 19:02
Myślę,że niektórym panią po zimowej kąpieli w jeziorze "piekło"zgasło.Jak widać i takie korzyści może przynieść WOŚP.

mika 01.02.2021 15:58
Brawo i podziw za zaangażowanie. Trzeba wspierac takie działania. W każdej chwili możemy potrzebować pomocy. W każdym szpitalu sprzęt WOŚP. I tak trzymać. Zawsze pomagam, kiedy oglądam sprawę dla reportera w telewizji polskiej. Empatia nie ma barw partyjnych.

Chyży ruj 01.02.2021 12:35
Niepojęte? za ciasne masz zwoje mózgowe i dlatego nie potrafisz tego zrozumieć.

Maria 01.02.2021 16:04
Chyży ruj 01-02-2021 12:35
Niepojęte? za ciasne masz zwoje mózgowe i dlatego nie potrafisz tego zrozumieć.
A jak Ty to rozumiesz Ryży ruju? Marta Lempart przecież głosi, że domaga się prawa do aborcji czyli do zabijania nienarodzonych.

Kaz 01.02.2021 10:45
W tym roku nie wsparłem WOŚP, z powodu błyskawicy czerwonej i strajku kobiet, którego liderka Marta Lempart domaga się prawa do aborcji. WOŚP i strajk kobiet razem????? - dla mnie niepojęte.

Andrev 01.02.2021 13:06
Kaz 01-02-2021 10:45
W tym roku nie wsparłem WOŚP, z powodu błyskawicy czerwonej i strajku kobiet, którego liderka Marta Lempart domaga się prawa do aborcji. WOŚP i strajk kobiet razem????? - dla mnie niepojęte.
Za dużo oglądasz telewizji publicznej i dlatego jest dla Ciebie niepojęte że kobieta może mieć wybór i nie można nikogo zmuszać do heroizmu. To też gwarantuje nam konstytucja - nam wszystkim NARODZONYM. Młodzież powinna mieć rzetelne informacje na temat wychowania seksualnego i metod zapobiegania ciąży - wtedy byłoby o wiele mniej niechcianych poczęć. Państwo zamiast na tym skupiło się na zakazach. Ale w TVP się tego nie dowiesz i dlatego jest to dla Ciebie niepojęte!

asd 02.02.2021 18:01
Nie wspierasz WOŚP ani ludzi którzy prowadzą zbiórkę tylko dzieci, przede wszystkim te chore... WOŚP jest największą instytucją wspierająca dzieci i uratowało ich tysiące... Nie wspierając WOŚPu ze względu na prawo do decyzji pokazujesz hipokryzję, ponieważ chcesz aby dzieci umierały tłumacząc się swoją głupią logiką. Jeśli wymagasz od kogoś poświecenia to każdy honorowy człowiek powinien się sam poświęcić (jest wiele opcji) ale jeśli nigdy tego nie zrobiłeś to nie masz prawa głosu i wypowiedzi ( i nie mam na myśli paru zł na rok).

NAJPOPULARNIEJSZE
Ogłoszenia
🌿 NA SPRZEDAŻ – WYJĄTKOWE SIEDLISKO Z WŁASNYM STAWEM, LASEM I ZABUDOWANIAMI Gostynin 🌿 NA SPRZEDAŻ – WYJĄTKOWE SIEDLISKO Z WŁASNYM STAWEM, LASEM I ZABUDOWANIAMI Gostynin Na sprzedaż oferuję wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 80 m², położony na imponującej działce o powierzchni 5 ha (50 000 m²), w miejscowości Gostynin – Osada Drzewce (woj. mazowieckie). To idealna propozycja dla osób szukających prawdziwej ciszy, przestrzeni i kontaktu z naturą — siedlisko z dala od zabudowań, zaledwie dwóch sąsiadów w dużej odległości, otoczone lasami, łąkami i dziką przyrodą. W okolicy spotkać można sarny, jelenie i ptactwo leśne — miejsce, które daje poczucie absolutnego spokoju i prywatności. 📍 LOKALIZACJA • 5 km od centrum Gostynina • 25 km od Płocka • 23 km od Kutna • 85 km od Łodzi • 130 km od Warszawy Zaledwie 18 minut jazdy samochodem znajdują się przepiękne jeziora Pojezierza Gostynińskiego, nazywanego „Małymi Mazurami”: Jezioro Lucieńskie, Białe, Sumino, Drzesno, Soczewka, Sendeńskie – piaszczyste plaże, czysta woda, idealne miejsce do wypoczynku, wędkowania i sportów wodnych. 🏡 OPIS DOMU • powierzchnia: 80 m² • 3 pokoje • kuchnia • łazienka • przedpokój • poddasze do adaptacji – ok. 30 m² • piwnica – ok. 50 m² • przylegający letni ogródek / taras – 35 m² z bezpośrednim wejściem do domu 🛠 ZABUDOWANIA GOSPODARCZE – OGROMNY POTENCJAŁ • Budynek gospodarczy 160 m², w skład którego wchodzą: ◦ garaż ◦ w pełni wyposażona stolarnia ◦ warsztat • 3 blaszane budynki gospodarcze o łącznej powierzchni ok. 140 m² • stacjonarny kompresor powietrza • 2 wiaty otwarte: ◦ ok. 550 m² ◦ ok. 180 m² • zabudowania idealne do adaptacji na stajnię, hodowlę zwierząt, agroturystykę, warsztat lub działalność rzemieślniczą 🌳 DZIAŁKA I OTOCZENIE • 1,5 ha działki w całości ogrodzone (część zabudowana) • własny staw o powierzchni ok. 600 m² • las świerkowy – ok. 2000 m² • sady i ogrody owocowe • składzik na drewno opałowe • miejsce na ognisko i grilla • drewniana altana ogrodowa 25 m²: ◦ prąd ◦ zabudowa szafek ◦ stół i miejsca siedzące ◦ teren wyłożony kostką brukową 🔌 MEDIA • prąd • woda • centralne ogrzewanie • piec węglowy • szambo dwukomorowe ✨ PODSUMOWANIE To prawdziwa oaza spokoju w centrum Mazowsza — idealna dla: • osób marzących o życiu blisko natury • miłośników ciszy, lasu i przestrzeni • hodowców, rzemieślników, artystów • agroturystyki lub siedliska rodzinnego • ludzi zmęczonych miastem i tempem życia 📞 Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo — to miejsce trzeba poczuć. Cena 1.250.000 zł DO NEGOCJACJI Kontakt: Tel: 888 790 791
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama