W najbliższą sobotę 24 kwietnia o godz. 19:30 w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła odbędzie się Msza Święta. Po Eucharystii rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
Data dodania:
21.04.2021 04:00

Napisz komentarz
Komentarze