Reklama

Koncert kolęd

W Uroczystość Trzech Króli - 6 stycznia o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. podczas której śpiew prowadzić będzie Kameralny Zespół Wokalny POKiS. Po Mszy św. muzycy dadzą koncert kolęd.

Całe wydarzenie będzie transmitowane przez Katolickie Radio Diecezji Płockiej na wszystkich antenach i w kanale KRDP TV YouTube oraz na fecebook`u.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

4321 06.01.2022 22:29
Realne zagrożenie korona wirusem .

tomek 06.01.2022 15:01
a to dlaczego

4321 06.01.2022 12:07
Nie będzie

kemot 06.01.2022 08:23
co z orszakiem trzech kroli

Ogłoszenia
Księgowa Księgowa oferta - umowa o pracę - ½ etatu z możliwością w przyszłości zatrudnienia na pełny etat - praca od zaraz - praca stacjonarna - dofinansowanie z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, bony okolicznościowe, pomoc finansowa w szczególnych przypadkach losowych, paczki okolicznościowe dla dzieci) - wynagrodzenie 4.800 brutto zakres obowiązków - kontrola prawidłowości dokumentów - dekretacja i księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych, - przygotowywanie i księgowanie dokumentów wewnętrznych (pk, rm) - wsparcie przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, deklaracji, jpk, KSEF - zapewnienie poprawności i kompletności danych w systemie księgowym Nasze wymagania - doświadczenie w pracy w księgowości, najlepiej pełna księgowość - znajomość zasad rachunkowości i przepisów prawa podatkowego, - dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność Mile widziane - Studia wyższe na kierunku finanse i rachunkowość - specjalistyczne kursy księgowe (np. certyfikacje Stowarzyszenia Księgowych) [email protected] Przypomnij, że osoba aplikująca na twoje stanowisko pracy powinna zawrzeć w CV klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama