poniedziałek, 20 maja 2024 22:50

Gminne dożynki w Białotarsku bez konkursu na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy

Urząd Gminy wydał komunikat w sprawie konkursu dożynkowego na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy.

Szanowni Mieszkańcy Gminy Gostynin oraz Parafii Białotarsk

 

Uprzejmie informujemy, iż w tym roku nie będzie miała miejsca organizacja konkursu dożynkowego na Najpiękniejszy Wieniec Dożynkowy Gminy Gostynin. 
Jednakże zachęcamy do kultywowania tej pięknej pochodzącej z XVI wieku tradycji. 

 

W związku z zaplanowanymi na dzień 18 września 2022 r. XIV Gminnymi Dożynkami Ekologicznymi, które, jak już wiemy, odbędą się w Białotarsku, zachęcamy naszych mieszkańców sołectw, parafii, członków Kół Gospodyń Wiejskich lub innych organizacji z danej miejscowości, do wykonania tradycyjnego wieńca dożynkowego i zaprezentowanie go podczas planowanych uroczystości, jako oprawę uroczystej Mszy Świętej, Korowodu Dożynkowego oraz uroczystości na Placu Dożynkowym. Będzie to niewątpliwie swoisty akcent Państwa obecności i zaangażowania w tworzeniu naszego, wspólnego przedsięwzięcia, podsumowującego trudną, całoroczną pracę rolników. 

 

Każdy wieniec będzie opisany, dlatego bardzo prosimy o zgłaszanie planowanego przygotowania wieńca w Urzędzie Gminy Gostynin pod nr tel. 24 360 47 91 lub 661 272 586. Wówczas przekazane zostaną Państwu informacje porządkowe planowane na dzień Święta Plonów. 

 

Dziękujemy i czekamy na zgłoszenia!

 

www.gminagostynin.pl

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 15°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama