czwartek, 29 lutego 2024 18:15

W weekend motocykliści zjadą do Soczewki

Na zakończenie lata Marek „Kaczor” Kaczanowski zaprasza motocyklistów do Soczewki. Będzie to akcja charytatywna, oczywiście zaplanowano paradę i pokaz stuntu.

W sobotę 17 września zaczynamy spotkaniem na parkingu przed kościołem w Soczewce o godz. 12.00. O godz. 12.30 jedziemy całą grupą w spacerowym tempie do gościńca "Pod Żaglami" w Skokach Dużych przy trasie Płock- Włocławek. O godz. 13.15 już "Pod Żaglami" rozpoczniemy pokaz stuntu motocyklowego. W tym samym czasie przeprowadzimy akcję charytatywną. O szczegółach akcji napiszę niebawem. Około 14.30- 15.00 przewidywany będzie powrót do ośrodka w Soczewce. Tam chwila przerwy i o 18.00 rozpoczniemy koncert zespołu Xedom. Zapraszam serdecznie. Najważniejsze żeby być w sobotę 17 września o godz. 12.00 na parkingu przed kościołem w Soczewce.

Marek „Kaczor” Kaczanowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama