sobota, 20 kwietnia 2024 14:30

Pięć bramek z Łukomiem i pierwsze miejsce

W sobotę, 17 września 2022 r. w 4 kolejce Płockiej Ligi Okręgowej seniorzy Mazura Gostynin podejmowali na własnym boisku Skrwę Łukomie.

Mazur był zdecydowanym faworytem meczu z drużyną spod Sierpca i nie zawiódł. Pewna wygrana 5:0 jednak nie przyszła łatwo. Zwłaszcza w pierwszej połowie, gdy było do przerwy 1:0. Faulowany był w 14 minucie wbiegający zza pola karnego z piłką Jan Rutkowski. Jedenastkę wykorzystał Eryk Przybylski.

 

W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał, w 57 minucie po dośrodkowaniu Jakuba Bugdała do Michała Jędrzejczaka i mocnym strzale Jędrzejczaka było 2:0. Trzecia bramka padła w 75 minucie po indywidualnej akcji Eryka Przybylskiego, który z własnej połowy pobiegł w kierunku bramki rywali, mijając jak tyczki uderzył obok bramkarza. Minutę później, w kolejnej akcji, strzał Bartłomieja Kapturowskiego dobija się od pleców bramkarza Łukomia Arkadiusza Karczewskiego, do piłki ruszają Mariusz Beksa i Jan Rutkowski a w efekcie piłkę do siatki po nieudanym wybiciu kieruje Beksa. Wynik na 5:0 ustala na 6 minut przed końcem meczu po strzale po ziemi Bartłomiej Kapturowski.

 

Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie 5:0 bramki: 14' 14' 75' Eryk Przybylski, 57' Michał Jędrzejczak, 76' Mariusz Beksa (samobójczy), 84' Bartłomiej Kapturowski Mazur: Hubert Borowy- Piotr Szulczewski (87' Oliwier Olszanowski) Piotr Dutkiewicz Kamil Augustyniak Mateusz Dobieński - Michał Jędrzejczak (66' Bartłomiej Kapturowski) Dariusz Kurkowski Jan Rutkowski Jakub Bugdał (66' Wiktor Smyczyński) Michał Matecki (46' Paweł Znyk) Eryk Przybylski; trener Arkadiusz Szulczewski.

 

Skrwa: Arkadiusz Karczewski - Bartosz Kwiecień, Bartosz Różański, Przemysław Brzoza, Mariusz Beksa, Michał Beksa (69' Adam Piotrowski), Kamil Gąsiorowski (69' Radosław Żuchiński), Kamil Piątkowski Krystian Sławiński,Kamil Bonisławski, Patryk Karczewski; trener: Janusz Kruszewski.

 

www.mazurgostynin.futbolowo.pl

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 4°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 18 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama