Reklama

Siedmiobramkowa wygrana Mazura w Iłowie

W 9 kolejce KEEZA Płockiej Ligi Okręgowej seniorzy Mazura Gostynin wygrali na wyjeździe 7:0 z Unią Iłów i utrzymują prowadzenie w tabeli.

Sobotni pojedynek był drugim meczem w tym sezonie obu drużyn. W sierpniu w Pucharze Polski górą by nasz zespół, 4:0, podobni jak wówczas także i w rozgrywkach ligowych Mazur wygrał pewnie a przebieg meczu był podobny - duża przewaga podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego i wysoka wygrana.

 

Już w 8 minucie prowadzenie Mazurowi dał po strzale z około 15 metrów Michał Jędrzejczak, a cztery minuty później znakomicie dośrodkował do Eryka Przybylskiego i po główce naszego napastnika podwyższone zostało prowadzenie. Trzynastą bramkę w tym sezonie i drugą w meczu zdobył Eryk Przybylski w 38 minucie, po rzucie karnym. Nasz napastnik był faulowany przez Adriana Tomczyka podczas szarży na bramkę Adama Zwierza. Po przerwie, w mocno padającym deszczu, Mazur podwyższał i tak już wyraźne prowadzenie. Na 5:0 trafił Piotr Szulczewski, wbiegając i uderzając w dośrodkowaną z rzutu rożnego w pole karne piłkę. W 73 minucie podyktowany rzut karny za zagranie ręką obronił w fenomenalny sposób Hubert Borowy, bramkarz Mazura. Kolejne dwa gole i ustalenie wyniku, to bramki autorstwa Krzysztofa Oziemskiego. 31-letni zawodnik, który w tym sezonie dołączył do kadry Mazura a przedtem grał kilka lat w rozgrywkach piłki nożnej plażowej, zakończył obie akcje w typowy dla beach soccera sposób - przyjęcie piłki z jednej na drugą nogę i natychmiastowy strzał obok bramkarza.

 

Siedmobramkowa wygrana to i tak niski wymiar kary dla Iłowian, sytuacji na zdobycie kolejnych goli było więcej. Cały zespół zagrał bardzo dobre spotkanie, zdecydowanie dominując cały mecz, wręcz nokautując na boisku w piłkarski sposób rywali.

Mazur bez porażki, zaledwie z dwoma zgubionymi punktami w tym sezonie - 25 - w dziewięciu meczach - pewnie lideruje w tabeli z przewagą sześciu punktów nad Sparta Mochowo. Teraz do zakończenia rundy jesiennej dwa mecze, z rywalami z czołówki tabeli. W sobotę, 29 października o g. 13:30 na Stadionie MOSiR w Gostyninie nasz zespół podejmie czwarty w tabeli Start Proboszczewice a tydzień później na wyjeździe ze Spartą Mochowo. Zwycięstwo w tym spotkaniu zapewni już na 100 procent naszej drużynie pierwsze miejsce na koniec rundy jesiennej, w połowie sezonu.

 

Unia Iłów - Mazur Gostynin 0:7 bramki: 8' 30' Michał Jędrzejczak, 12' 38' (rzut karny) Eryk Przybylski, 67' Piotr Szulczewski, 77' 82' Krzysztof Oziemski

 

Unia: Adam Zwierz - Adrian Tomczyk, Piotr Werner, Kamil Wojciechowski, Hubert Krasoń, Arkadiusz Błaszczyk, Jakub Kowalczyk (46' Tomasz Trafalski), Filip Jeznach, Grzegorz Banasiak, Marcin Karasiński, Kamil Kwiatkowski; trener: Tomasz Trafalski

 

Mazur: Hubert Borowy - Mateusz Dobieński  (74' Łukasz Frątczak) Piotr Dutkiewicz Kamil Augustyniak Piotr Szulczewski (82' Oliwier Olszanowski) - Michał Jędrzejczak Paweł Znyk Bartłomiej Kapturowski (54' Jakub Bugdał) Dariusz Kurkowski (74' Wiktor Smyczyński) Jan Rutkowski (74' Krzysztof Oziemski) - Eryk Przybylski W 73 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Arkadiusz Błaszczyk (Unia Iłów) - Hubert Borowy obronił Żółte kartki: Trafalski, Karasiński

 

www.mazurgostynin.futbolowo.pl

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ogłoszenia
Domek letniskowy w pięknej okolicy w pobliżu jez. Skrzynki Domek letniskowy w pięknej okolicy w pobliżu jez. Skrzynki Posiadamy do sprzedaży drewniny domek letniskowy, położony w miejscowości Lubaty gm Baruchowo. Domek usytuowany w malowniczym otoczeniu natury, w odległości około 900 metrów od jeziora Lubatowskiego oraz około 2,5 kilometra od popularnego jeziora Skrzynki– cenionego za walory rekreacyjne i piękne otoczenie. Przedmiotem oferty jest domek letniskowy o powierzchni około 70 m², posadowiony na przestronnej, w pełni ogrodzonej działce o powierzchni 1650 m². Teren nieruchomości oferuje wiele możliwości zagospodarowania – zarówno pod kątem wypoczynku, jak i rekreacji – z zachowaniem pełnej prywatności i komfortu użytkowania. Domek posiada nadany numer porządkowy budynku, co przekłada się na uporządkowany stan formalno-prawny nieruchomości i ułatwia ewentualne procesy administracyjne. Położenie działki gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie bliskość jezior i terenów zielonych, co czyni tę ofertę idealną zarówno jako miejsce letniego wypoczynku, jak i inwestycję o charakterze sezonowym lub całorocznym. Cena: 290 000 zł do negocjacji! Po więcej aktualnych ofert zapraszamy na naszą nową stronę internetową – znajdziesz tam pełną bazę nieruchomości oraz dodatkowe informacje. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama