sobota, 18 maja 2024 12:09

Szkoła Podstawowa w Solcu dla Konradka [VIDEO]

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” Ks. Mieczysław Maliński

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Solcu zawsze przyłącza się do niesienia dobra. Wiemy, czym jest wrażliwość na potrzeby innych, empatia oraz otwarta postawa wobec cierpiących i potrzebujących. Kiedy przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Gostyninie nominowali nas do challenge’u dla Konradka, czyli akcji mającej na celu ratowanie zdrowia ucznia klasy Ib tejże szkoły - Konrada Radeckiego, przyjęliśmy wyzwanie z wielką ochotą. Konradku! Wierzymy, iż dobro zwycięży i wyjdziesz z tej trudnej walki zwycięsko!

 

Przyłączając się do pomocy charytatywnej dla naszego kolegi, nie potrzeba zbyt wiele. Wystarczy zatańczyć do utworu Master KG – Jeruzalema i przeprowadzić zbiórkę pieniędzy potrzebnych na jego dalsze leczenie.

 

Poniżej relacja z udziału w akcji przedstawicieli naszej szkoły.

 

 

Szkoła Podstawowa w Solcu nominuje:

- Szkołę Podstawową im. Marii Kownackiej w Sokołowie

- Szkołę Podstawową w Teodorowie

Tutaj można przeczytać informację na temat szczegółów choroby Konradka oraz dokonać wpłaty środków na leczenie chłopca:

siepomaga.pl/konrad-radecki

 

Anna Witkoś

#challengedlakonradka


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama