czwartek, 29 lutego 2024 20:14

Złote Gody piętnastu par małżeńskich

W miniony piątek, 2 grudnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gostyninie odbyła się piękna uroczystość Złotych Godów, piętnastu par z terenu miasta Gostynina. Pięćdziesięciolecie małżeństwa obchodzili:

- Emilia i Wiesław Czerwińscy

- Janina i Andrzej Dawidowscy

- Monika i Władysław Kacprzak

- Maria i Władysław Korytkowscy

- Marianna i Walenty Kozimińscy

- Maria i Antoni Lewandowscy

- Anna i Stanisław Lewandowscy

- Elżbieta i Teodor Łukomscy

- Krystyna i Józef Osińscy

- Teresa i Edward Przewłoccy

- Krystyna i Władysław Różyccy

- Elżbieta i Grzegorz Rucińscy

- Teresa i Józef Sielaczek

- Krystyna i Wiesław Wesołowscy

- Elżbieta i Janusz Wojnarscy

 

Z tej okazji Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Witold Kalinowski uhonorował Jubilatów medalami Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie oraz okolicznościowymi dyplomami. Dostojnym parom pogratulował wspólnie spędzonych lat i podziękował za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra założonej przed pół wiekiem rodziny.

 

Na kolejne lata wspólnej drogi życzymy Jubilatom dużo dobrego zdrowia, uśmiechu, wiele radości i optymizmu oraz samych dobrych ludzi wokół i wszelkiej pomyślności.

 

Urząd Miasta Gostynina

www.gostynin.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Elżbieta 06.12.2022 04:54
Państwu Jance i Andrzejowi Dawidowskim z okazji pięknego jubileuszu serdeczne życzenia składa Elżbieta Owczuk

zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama