czwartek, 29 lutego 2024 19:40

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w Mazurze Gostynin

W piątek, 9 grudnia w nowej świetlicy na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu MKS Mazur Gostynin.

W zebraniu uczestniczyło 27 członków stowarzyszenia. Obradom przyglądał się Burmistrz Miasta Gostynina Paweł Kalinowski. Zebranie otworzył Prezes MKS Mazur Jacek Marciszewski, sprawnie obrady poprowadził Witold Borowy. Podczas obrad wybrano nowy zarząd i komisję rewizyjną, oraz zatwierdzono sprawozdanie finansowe za rok 2022.

 

W roku 2022 r. klub osiągnął przychody: - dotacja na wykonanie zadania z Gminy Miasta Gostynina - 150 000 zł - dotacja z Gminy Miasta Gostynina - 35 000 zł - wpłaty członkowskie, składki - 15 960 zł

 

Razem: 200 960 zł

 

Koszty działalności w roku 2022 wyniosły: 190 516, 45 zł.

 

Na dwuletnią kadencję wybrano nowy zarząd, w skład którego wejdą: Borowy Witold, Dutkiewicz Ryszard, Korzeniowski Rafał, Marciszewski Jacek, Nyckowski Andrzej, Radzki Marek, Skirzyński Dariusz.

 

Nowa komisja rewizyjna działać będzie w składzie: Matecki Michał, Matusiak Jacek, Mrówka Piotr

 

W ciągu 7 dni nowy zarząd wybierze prezesa i wiceprezesów a komisja rewizyjna przewodniczącego.

 

Podczas zebrania dla wyróżniających się piłkarzy i tych z największą frekwencją na treningach burmistrz Paweł Kalinowski wręczył upominki; otrzymają je także wyróżniający się zawodnicy wskazani przez trenerów poszczególnych grup wiekowych. MKS Mazur Gostynin zachęca także gorąco do wsparcia klubu - wstępowania w szeregi członków - rodziców piłkarzy grup młodzieżowych i wszystkich sympatyków klubu oraz opłacenia składki.

 

Szczegóły u trenerów drużyn oraz w sekretariacie MOSiR.

 

www.mazurgostynin.futbolowo.pl

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
CWL Tomczak ł. 13.12.2022 08:39
Brawo Mazur

zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama