czwartek, 29 lutego 2024 19:43

Płocczanin Szymon Marciniak sędzią meczu finałowego MŚ Argentyna-Francja

FIFA zdecydowała, iż głównym sędzią finału mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze będzie polski arbiter Szymon Marciniak.

W niedzielę finałowe spotkanie pomiędzy Argentyną i Francją poprowadzi dobrze znany kibicom Mazura Gostynin - Szymon Marciniak. To wielkie wyróżnienie dla polskiej piłki nożnej. Prezes PZPN Cezary Kulesza jest dumny.

 

Brawo, jesteśmy dumni! Historyczny moment dla polskich sędziów. Powodzenia! – napisał za pośrednictwem Twittera prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Cezary Kulesza.

41-letni Szymon Marciniak mieszka w Płocku. Sędziuje mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy i polskiej Ekstraklasy. Był arbitrem podczas Euro 2016 i Mistrzostw Świata w 2018 roku. Swoje pierwsze kroki z gwizdkiem stawiał m.in. na stadionie Mazura Gostynin.

 

and.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama