czwartek, 29 lutego 2024 20:24

Kibice z Gostynina na mistrzostwach świata w piłce ręcznej. Polacy po wygranym meczu z Arabią Saudyjską wychodzą z grupy

Piłkarze ręczni wygrali dziś w katowickim Spodku z Arabią Saudyjską 27:24 i zapewnili sobie awans do drugiej fazy rozgrywek.

W środę 11 stycznia rozpoczęły się 28. mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn. Turniej rozgrywany jest wspólnie ze Szwecją, mecz finałowy odbędzie się w Sztokholmie. Gospodarzami turnieju w naszym kraju są: Płock, Katowice, Kraków i Gdańsk.

 

Polacy w grupie B przegrali z Francją 24:26 i niespodziewanie wysoko ze Słowenią 23:32. Wszystkie trzy mecze oglądał z trybun katowickiego Spodka gostyninianin Bogdan Gołębiewski wraz z żoną i grupą znajomych z Płocka. W transmisji telewizyjnej widać było flagę narodową z napisem Gostynin. Bogdan Gołębiewski jest kibicem drużyny ORLEN Wisły Płock. Na mistrzostwach gra czterech zawodników Nafciarzy: Michał Daszek, Dawid Dawydzik, Krzysztof Komarzewski i Przemysław Krajewski. 

 

Do drugiej rundy awansują trzy najlepsze drużyny z każdej grupy. Drużyny, które w grupach zajmą czwarte miejsca zagrają w Płocku o Puchar Prezydenta IHF.

 

and.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama