czwartek, 29 lutego 2024 19:16

Policjanci z wizytą w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie

W czwartek (19.01) policjanci wspólnie z pracownikiem Wydziału Kadr z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie zachęcali uczniów klas IV Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie do wstąpienia w szeregi Policji. Zapoznali się z poszczególnymi etapami procedury kwalifikacyjnej związanej z przyjęciem do służby w policji oraz z możliwościami rozwoju jakie daje służba w policji.

Gostynińscy policjańci przeprowadzili spotkania z uczniami klas IV Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gostyninie zachęcając ich do służby w Policji. W trakcie spotkania gostynińscy policjanci wspólnie z pracownikiem wydziału kadr opowiadali o zawodzie policjanta. Szczegółowo informowali zainteresowanych o poszczególnych szczeblach rekrutacji. Omawiali, jakie wymagania muszą spełniać przyszli kandydaci do pracy w Policji oraz czym zajmują się funkcjonariusze w poszczególnych wydziałach.

 

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMYICHRONIMY.

 

mł. asp. Paweł Klimek

KPP Gostynin

 

281 137812

 

281 137811

 

281 137814


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama