czwartek, 29 lutego 2024 20:06

Pożegnaliśmy Jarosława Ruteckiego [AUDIO+VIDEO]

Na cmentarzu św. Jakuba odbył się dziś pogrzeb Jarosława Ruteckiego, zasłużonego strażaka i pasjonata motocykli.

- Bóg wynagradza ludzkie dobro – mówił podczas homilii ks. Paweł Dobies przypominając zasługi strażaka Jarosława Ruteckiego, który lubił nieść pomoc potrzebującym. O cierpieniu zmarłego, które trwało rok, kapłan mówił, że może to być swoiste oczyszczenie.

 

 

Honorowy Prezes OSP w Gostyninie Karol Podleśny dobrze znał zasłużonego dla pożarnictwa funkcjonariusza i przypomniał Jego odznaczenia oraz wyróżnienia. W pogrzebie oprócz rodziny, znajomych i strażaków, uczestniczyło kilkudziesięciu motocyklistów, którzy złożyli w ten sposób hołd i towarzyszyli zmarłemu w Jego ostatniej drodze.

 

and. 

 

 

DSC06377

 

DSC06378

 

DSC06381

 

DSC06384

 

DSC06388

 

DSC06390

 

DSC06391


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Yarek 02.02.2023 16:44
Jarku, spoczywaj w pokoju. R.I.P

zachmurzenie duże

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 15 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama