czwartek, 29 lutego 2024 18:11

Bimerg z Diamentem Forbesa 2023. Gostynińska spółka zajęła 5. pozycję w Polsce wśród najbardziej dynamicznie rozwijających się firm

Spółki Grupy Budmat - Bimerg oraz Budmat Materiały Budowlane po raz kolejny laureatami Diamentów Miesięcznika Forbes 2023. Tytuł otrzymują firmy, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej budowały swoją wartość. To potwierdzenie wiarygodności oraz rekomendacja dla tych, którzy szukają rzetelnych partnerów dla swoich biznesów. 

W kategorii przychodów powyżej 250 mln złotych tj. zestawieniu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, nasza spółka BIMERG zajęła 5. pozycję na liście ogólnopolskiej oraz 3. miejsce na liście regionalnej mocno awansując w stosunku do lat ubiegłych.

W kategorii przychodów od 50 do 250 mln złotych Budmat Materiały Budowlane uplasowały się na 60. na liście regionalnej oraz 250. miejscu na liście ogólnopolskiej.

Bimerg to wielozakładowe przedsiębiorstwo, będące liderem rynku przetwórstwa stali w Polsce i wiodący producent szerokiej gamy kształtowników i profili.

Budmat Materiały Budowlane to hurtownia sprzedająca produkty z szerokiej oferty Budmatu (m.in. pokrycia dachowe, rynny, ogrodzenia, podsufitki) oraz inne materiały niezbędne do budowy domu, a także do zagospodarowania przestrzeni wokół niego.

 

Zespół Działu Marketingu 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama