sobota, 20 kwietnia 2024 15:48

BeTheHero

Jesteśmy uczniami Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Prof. Zbigniewa Religi w Kutnie. W październiku 2022 roku przystąpiliśmy do olimpiady „Zwolnieni z teorii". Jest to ogólnopolska olimpiada społeczna.

Biorący w niej udział uczniowie zdobywają praktykę i doświadczenie w prowadzeniu projektów. Po realizacji uczestnicy otrzymują certyfikat zarządzania projektami, zgodny ze standardami międzynarodowego instytutu Project Management Institute PM®, który jest ceniony przez pracodawców na całym świecie.

 

Nasz projekt społeczny pod hasłem „BeTheHero" dotyczy stanu psychicznego i aktywnego życia. W obecnych czasach coraz bardziej powszechne wydają się być problemy ze zdrowiem psychicznym. W wynikach przeprowadzonej przez nas ankiety widać, że wielu młodych ludzi zmaga się ze złym samopoczuciem. Niezadawalająca kondycja psychiczna spowodowana jest zbyt dużym stresem, odosobnieniem, nadmiernym spędzaniem czasu w social mediach, samotnością i deficytem relacji rówieśniczej i rodzinnej.

 

Naszym głównym celem jest zwiększenie świadomości społeczeństwa w tym temacie i ukazanie, jak duży wpływ na nasze zdrowie ma sen, aktywność fizyczna, samoocena, relacje międzyludzkie. Pragniemy, aby jak największa liczba ludzi odzyskała radość z życia. Przestańmy być samotni w sieci, uśmiechajmy się do siebie w tramwaju, w szkole, pracy i na spacerze.

 

Obserwujcie nas na fb:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087614757346

 

Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kutnie https://www.facebook.com/alokutno

 

tik toku: bethehero.zzt

 

Instagramie: bethehero.zzt

 

Zamieściliśmy dużo ciekawych wywiadów, postów, relacji.

Zapraszamy

 

47EA51EA 8BD9 4DB4 BF64 71767C8C139D

 

2ku


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 3°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama