piątek, 8 grudnia 2023 13:24
Reklama

Urocza Boni czeka na swoje miejsce na ziemi

Boni zawitała do naszego domu tymczasowego 2 miesiące temu. Była przerażonym, dzikim, wygłodniałym kocim dzieckiem. W tej chwili ma około 7 miesięcy, ale nawet jak na młodziutki wiek jest drobniutką koteczką (waży niespełna 2 kg).

Boni jest śliczna, ma wyraźne ciemne prążki, a intensywnie szmaragdowe oczy sprawiają, że wygląda wręcz nierealnie. Kicia polubiła przebywanie w domu, mimo że wcześniej nie znała takich warunków.

 

Przyzwyczaiła się do towarzystwa innych zwierząt, zaprzyjaźniła się z psami i kotami, ale sama potrafi bawić się równie wyśmienicie. Chętnie spędza czas w pobliżu człowieka, ale nie jest nachalna, nie pcha się na kolana ani nie domaga pieszczot na siłę. Wystarcza jej chwila mizianek i głaskania przy podawaniu miseczki, wspólne leżenie na kanapie czy po prostu spanie obok.

 

Jeśli szukasz przyjaciela i czyjejś obecności, ale niekoniecznie przepadasz za tym, żeby kot praktycznie nie schodził Ci z ramion i wspinał się na Ciebie niczym po drabinie, drąc ubranie i skórę (kto takiego ma, ten wie o czym mowa) Boni będzie idealna.

 

Przeszła całą profilaktykę weterynaryjną – jest po odpchleniu, odrobaczeniach, szczepieniach i sterylizacji. Korzysta z kuwety. Przebywa w Łącku.

 

Zainteresowanych przygarnięciem kici prosimy o kontakt: 608629857.

 

Animal Ghost

 

FB IMG 1682187648784

 

FB IMG 1682187650620


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -2°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama