poniedziałek, 2 października 2023 20:19
Reklama
Reklama

Bilety na ćwierćfinał Ligi Mistrzów w piłce ręcznej z udziałem Nafciarzy wyprzedane

Ostatnie bilety wyprzedane! Już za 2 dni w ORLEN Arenie odbędzie się wielkie święto piłki ręcznej. W środę – 10 maja o godz. 18:45, Nafciarze rozegrają pierwszy pojedynek w ćwierćfinale EHF Champions League z Mistrzem Niemiec – SC Magdeburg, a obejrzy go komplet – 5 450 kibiców!

Komplet w OA

Wielkie odliczanie trwa! Już tylko 2 dni do meczu, na który czekają wszyscy fani ORLEN Wisły Płock. W środę – 10 maja o godz. 18:45, rozpocznie się pierwsze starcie Nafciarzy w ćwierćfinale EHF Champions League, w którym będą rywalizowali z Mistrzem Niemiec i Klubowym Mistrzem Świata – SC Magdeburg. Czeka nas wyjątkowy pojedynek, ponieważ dotąd Niebiesko-Biało-Niebiescy nie walczyli jeszcze o Final4 elitarnej Ligi Mistrzów. Dodatkowo będzie to ostatni mecz w ORLEN Arenie w sezonie 2022/2023.

Starcie od początku cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a dziś wyprzedały się ostatnie bilety. Oznacza to, że Nafciarze rozegrają arcyważne spotkanie z magdeburczykami przy pełnej hali i wielkim wsparciu swojego ósmego zawodnika – 5 450 kibiców. Możemy być pewni, że obejrzymy wyjątkowe widowisko, zarówno na boisku, jak i na trybunach!

Do zobaczenia już 10 maja w ORLEN Arenie!

Wspólnie #walczyMY o Final4 Ligi Mistrzów!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
ReklamaZamek Gostyniński - catering zamku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama