piątek, 8 grudnia 2023 14:11
Reklama

Dni otwarte w Komendzie Powiatowej Policji

W ramach akcji pod hasłem „Dni otwarte” drzwi Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie były szeroko otwarte dla wszystkich mieszkańców miasta i powiatu. Można było zobaczyć policyjny sprzęt, jakim dysponuje Policja. Zainteresowani uzyskali też szczegółowe informacje dotyczące wymagań stawianych kandydatom do służby oraz samego procesu rekrutacji.

We wtorek, 23 maja w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie w ramach akcji „Dni otwarte” mieszkańcy Gostynina i powiatu mieli okazję zobaczyć sprzęt, jaki wykorzystywany jest w codziennej służbie przez policjantów. Funkcjonariusze zaprezentowali m.in. broń, urządzenia służące do pomiaru prędkości i zawartości alkoholu w organizmie oraz indywidualne wyposażenie każdego policjanta do służby.

 

Na parkingu przed budynkiem komendy można było obejrzeć oraz wsiąść na dwa policyjne motocykle będące na wyposażeniu gostynińskiej komendy. Ogromne wrażenie na młodzieży zrobiło wyposażenie motocykli w video rejestratory, które podczas jazdy rejestrują wykroczenia w ruchu drogowym.

 

Zainteresowani uzyskali też szczegółowe informacje dotyczące wymagań stawianych kandydatom do służby oraz samego procesu rekrutacji.

 

mł. asp. Paweł Klimek

 

281 147683

 

281 147684

 

281 147685

 

281 147688

 

281 147687


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: -2°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama