środa, 21 lutego 2024 03:06
Reklama
News will be here

Pożegnanie Naczelnika Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej PSP w Gostyninie

4 września odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania bryg. Piotra Czerwińskiego, Naczelnika Wydziału Operacyjnego tutejszej Komendy, który z dniem 31 sierpnia 2023 r., przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.
  • Źródło: www.gov.pl/web/kppsp-gostynin
Pożegnanie Naczelnika Wydziału Operacyjnego Komendy Powiatowej PSP w Gostyninie

Autor: fot. mł. kpt. Rafał Banasiak

Brygadier Piotr Czerwiński po ukończeniu Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w roku 1997 skierowany został do pełnienia służby w Komendzie Rejonowej PSP w Koninie. W roku 1998 został przeniesiony do Komendy w Gostyninie, gdzie pełnił ją do momentu przejścia na zaopatrzenie emerytalne. Przez ponad 30 lat związany był głównie z pionem operacyjnym, gdzie zajmował stanowiska: Dowódcy Sekcji, Inspektora, Dyżurnego Operacyjnego, Starszego Specjalisty, Naczelnika Wydziału Operacyjnego, Zastępcy Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej i ostatnio Naczelnika Wydziału Operacyjnego.

Podczas uroczystej zbiórki st. bryg. Mariusz Ostrowski Komendant Powiatowy PSP w Gostyninie w imieniu wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych podziękował odchodzącemu funkcjonariuszowi za wspólną, wieloletnią współpracę, jak również skierował życzenia spełnienia marzeń, nowych wyzwań i dalszej realizacji życiowych pasji oraz zdrowia i sukcesów na nowym etapie życia.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 5°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1020 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama