środa, 28 lutego 2024 04:53
Reklama
News will be here

Rodzinne kolędowanie w SP 5

W hali sportowej MOSiR odbyło się w dniu wczorajszym „Rodzinne kolędowanie”, które stało się imprezą cykliczną, przygotowaną przez uczniów klas I-III i przedszkolaków pod opieką nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, chórzystów szkolnych wraz ich opiekunem, a także pracowników szkoły Podstawowej Nr 5 im. Księcia Siemowita IV działającej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gostyninie. Pomocy w organizacji uroczystości udzieliła młodzież z Gostynińskiego Centrum Edukacji.
  • Źródło: www.gostynin.pl
Rodzinne kolędowanie w SP 5

Autor: Urząd Miasta Gostynina

W spotkaniu uczestniczył m.in. Burmistrz Paweł Kalinowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Andrzej Reder.

Oprócz świątecznej scenografii, pięknych strojów małych artystów, wszyscy wspólnie śpiewali kolędy: „W drodze do stajenki”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Oj Maluśki”, „Lulajże Jezuniu”, „Cicha Noc” i inne.

W świąteczny nastrój wprowadziły wszystkich wiersze nawiązujące do świąt i nastrojowe tańce.

Po zakończeniu kolędowania Burmistrz wraz z Przewodniczącym podziękowali za doskonały występ i pogratulowali dzieciom talentów, w nagrodę obdarowując je słodyczami.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Obserwator 02.02.2024 10:57
Pięknie. Ale to już było... Więcej kreatywności zalecam ;)

słabe opady deszczu

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 4 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama