niedziela, 14 kwietnia 2024 19:55

Kaja Sobiecka i Łukasz Flejszer nagrodzeni

W sali konferencyjnej PGE Narodowy im. Kazimierza Górskiego w Warszawie podczas uroczystej "Mazowieckiej Gali Mistrzów Sportu sezonu 2023" zawodniczka UKS Zwoleń-Team Kaja Sobiecka została nagrodzona za wybitne osiągnięcia sportowe w 2023 r. we wrotkarstwie szybkim "w kategorii kadet/juniorka młodsza" wśród 513 znakomitych sportowców z Mazowsza (od akrobatyki, po boks, judo, unihokej, aż do sportów wrotkarskich: reprezentantów UKS Zwoleń-Team).

Instruktor UKS Zwoleń-Team Łukasz Flejszer otrzymał nagrodę za wybitne osiągnięcia sportowe (trenerskie) z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.


”Odebrane nagrody są efektem ciężkiej pracy podczas treningów oraz zmagań sportowych. Kaja jest sportowcem godnym naśladowania. Zawsze uśmiechnięta i otwarta, z ogromną radością spotyka się na treningach ze swoimi najmłodszymi wrotkarzami, dla których jest wzorem. Posiada wszystkie cechy sportowca od zdolności do kontrolowania i radzenia sobie z lękiem, pewności siebie, odporności mentalnej, sportowej inteligencji po etos ciężkiej pracy” – mówi Łukasz Flejszer.

Gratulujemy nagrodzonym i życzymy powodzenia w nadchodzącym sezonie 2024.


 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 11°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama