sobota, 22 czerwca 2024 20:17
Reklama

Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował pod Gostyninem i pod Gąbinem

W sobotę, 11 maja śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zadysponowano niemal w tej samej chwili do dwóch zdarzeń na terenie gminy Gostynin i gminy Gąbin.
Helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował pod Gostyninem i pod Gąbinem
fot. OSP Gąbin

Strzałki, godz. 13:54

Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który spadł z drabiny podczas prac wokół domu w Strzałkach (gmina Gostynin). Ze względu na to, że nie było żadnej wolnej karetki, na miejsce natychmiast zadysponowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala. Start maszyny zabezpieczali strażacy z OSP i PSP Gostynin.

Nowy Troszyn, godz. 14:05

Chwilę później w gminie Gąbin doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. W Nowym Troszynie kierujący jednośladem przewrócił się na drogę i również wezwano śmigłowiec LPR. Na miejscu pracowali strażacy OSP z Gąbina, Dobrzykowa i Troszyna Polskiego oraz PSP z Płocka. Ostatecznie poszkodowany pojechał do szpitala karetką pogotowia ratunkowego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama