sobota, 22 czerwca 2024 21:26
Reklama

Dzień Dziecka w Przedszkolu nr 1 w Gostyninie

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.” Janusz Korczak

W Przedszkolu nr 1 w sobotę, 29 maja odbył się Dzień Dziecka. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i świetnej zabawy. Przedszkolaki miały możliwość malowania buziek, jedzenia waty cukrowej czy owoców, które zanurzały w fontannie z czekoladą. Uśmiechy z twarzy nie schodziły podczas zabaw z p. Różą czy zjazdach na dmuchańcach. Na zakończenie Dnia Dziecka dzieci obsypywały się różnymi kolorami proszków, a ich twarze i ubrania stawały się bardziej kolorowe. Było to niezapomniane przeżycie, które wzruszyło serca zarówno małych, jak i dużych uczestników

Serdeczne podziękowania dla p. Róży Kaszewskiej z Source of Power za animacje dla dzieci, p. Basi z Fikoland Gostynin za piękne malowidła na buziach oraz p. Ewie Gołębiewskiej z Wynajem za dostarczenie wspaniałych dmuchańców, waty oraz baniek. Ogromne podziękowania dla firmy Kellanova za wieloletnią współpracę i wspieranie wszelkich inicjatyw dla dzieci z naszego przedszkola. Dziękujemy również Radzie Rodziców oraz wszystkim rodzicom, którzy brali udział w przygotowaniach. 

Dzień Dziecka był prawdziwą ucztą dla naszych przedszkolaków, dzięki zaangażowaniu i wsparciu wszystkich osób. Dzieci miały niezapomniane chwile pełne radości i uśmiechu, które na długo pozostaną w ich wspomnieniach. Jesteśmy wdzięczni wszystkim za wspólną zabawę i niezapomniane wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Dziękujemy!

Zapraszamy do pierwszej części fotorelacji.


 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
bezchmurnie

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1011 hPa
Wiatr: 17 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama