sobota, 22 czerwca 2024 20:57
Reklama

Podium dla wrotkarzy UKS Zwoleń-Team podczas 7 etapu Długodystansowego Pucharu Polski w Lipuszu

W miejscowości Tuszkowy w gminie Lipusz spotkali się miłośnicy jazdy na rolkach i wrotkach z całej Polski, a także z innych krajów.
Podium dla wrotkarzy UKS Zwoleń-Team podczas 7 etapu Długodystansowego Pucharu Polski w Lipuszu
fot. Piotr Feliks

Łącznie do rywalizacji podczas 7 etapu Długodystansowego Pucharu Polski przystąpiło około 100 zawodników i zawodniczek. Zawody rozpoczęły się od zmagań najmłodszych miłośników wrotek i rolek, którzy mieli do pokonania 300, 600 i 1800-metrową trasę.

Najważniejszym punktem zawodów jak sama nazwa wskazuje była rywalizacja na dystansie ok. 24km. Zawodnicy mieli do pokonania trzykrotnie pętle o długości 8 km na trasie Tuszkowy-Lipusz-Tuszkowy.

W kategorii OPEN Kobiet podium wywalczyła reprezentantka UKS Zwoleń-Team:
1 miejsce – Kaja Sobiecka (w K13-19  1 miejsce)

W kategorii OPEN Mężczyzn:
1 miejsce zajął Mateusz Solga (w M30  1 miejsce)
3 miejsce - instruktor UKS Z-T - Łukasz Flejszer (w M40  2 miejsce)
4 miejsce – Kacper Niedźwiedzki (w M20  1 miejsce).
11 miejsce – Mariusz Michalski (M40  6 miejsce)
31 miejsce – Rafał Gaweł (M30  7 miejsce)


Zawody upłynęły w miłej i sympatycznej atmosferze przy dobrej, słonecznej pogodzie, gdzie startujący chwalili urokliwą i wymagającą trasę półmaratonu i zapowiedzieli udział w przyszłorocznych zawodach.


Serdecznie gratulujemy 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama