Reklama

Maja Iwańska i siostry Deroń z medalami Ulicznych Mistrzostw Polski wrotkarstwa szybkiego

2 dni zmagań, ok. 250 zawodników, ponad 30 stopni – tak było w miniony weekend we Wrocławiu (29-30.06.2024 r.), gdzie na obiekcie Spartan 580 metrowej pętli odbyły się Uliczne Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na łyżworolkach.

Imprezie Mistrzowskiej towarzyszyły również starty dzieci oraz walka o tytuły w kategoriach mastersów. Emocji nie brakowało i były to dwa dni pełne emocji sportowych. Zawodnicy rywalizowali na dystansach sprinterskich (100 metrów i 1 runda) oraz w wytrzymałościowych (na punkty i na eliminacje).

Miasto i Gminę Gostynin reprezentowały 4 zawodniczki z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zwoleń-Team", które przywiozły z Mistrzostw Polski 9 medali.

Ten rok należy do Mai Iwańskiej, która od Torowych Mistrzostw Polski, Pucharów Polski nie schodzi z najwyższego miejsca podium. Trzy „złote medale" przywiozła również z Ulicznych Mistrzostw Polski startując na dystansach dziecięcych: 100 metrów sprint, 1 rundy oraz 2 rund (w kategorii E2 2016).

Ponadto w tej samej kategorii wiekowej wystartowały siostry Deroń Hania i Zosia, które wyjeździły 3 srebrne i 3 brązowe medale:
Zosia: 2 miejsce (100m), 2 miejsce (1 runda), 3 miejsce (2 rundy)
Hanna: 3 miejsce (100m), 3 miejsce (1 runda), 2 miejsce (2 rundy).

W kategorii KADETEK (r. 2010-2011) wystartowała również Kaja Sobiecka, która zajęła następujące miejsca:

5 miejsce (6000m na eliminacje)
5 miejsce (6000m na punkty)
10 miejsce (100m sprint)
14 miejsce (1 runda)


Serdecznie gratulujemy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kibic 04.07.2024 17:17
Gratulacje dla dziewczynek za zajęcie dobrych miejsc w zawodach podczas Mistrzostw Polski .Proszę sprawdzać czasmi co jest wrzucane w artykule ,dziewczynki startowały w zawodach dla dzieciaków a nie Mistrzostwach Polski .Dla dobrego zrozumienia w tym samym czasie odbywają się Misttzostwa Polski ale dla tych kategori nie ma Mistrzostw pozd

mieszkaniec 04.07.2024 23:12
Nie rozdrabniajcie tematu , jakby się to nie nazywało to są najlepsze w kraju i tyle .

mama 14.07.2024 11:19
Dziewczynki startowały w Ogólnopolskich zawodach organizowanych przy Mistrzostwach Polski i w swojej kategorii są najlepsze w kraju . Komu tak zależy analizować temat ?

zachmurzenie duże

Temperatura: 17°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 8 km/h

Ogłoszenia
Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Koniec z brakiem pieniędzy! Nasza pożyczka hipoteczna dla firm i rolników to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje sukces każdemu przedsiębiorcy. Oszczędzisz wiele energii, czasu i osiągniesz, to o czym wszyscy marzą – realizację potrzeb Twojej firmy i niezależność finansową. Wystarczy, że rozpoczniesz z nami współpracę. Już dzisiaj dołącz do firm i gospodarstw rolnych, które zrealizowały swoje marzenia. Sprawdź teraz! Czynniki wyróżniające naszą ofertę: • zabezpieczenie tylko na hipotece (wpis w dziale IV księgi wieczystej, tak jak w banku) • najniższy koszt umowy od 28% rocznie • najszybszy czas realizacji i wypłaty • pomoc w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie współpracy • elastyczność oferty w zakresie warunków spłaty • jasne warunki umowy bez „gwiazdek i drobnego druku” • żadnych ukrytych kosztów • szeroki przedział kwotowy ( od 50.000 zł do 2.000.000 zł) Dodatkowe korzyści dla Państwa wynikające z podjętej współpracy: • Specjalizujemy się w procesach restrukturyzacji i oddłużaniu nieruchomości • Na życzenie klienta dokonujemy szybkiego zakupu nieruchomości • Na życzenie klienta pokryjemy koszt umowy notarialnej • Nie weryfikujemy Państwa baz w BIK, BIG, KRD, ERIF i innych • Akceptujemy/spłacamy zajęcia komornicze, hipoteki i prywatne zobowiązania • Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatne konsultacje i pomoc prawną • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytą starannością Nasze pożyczki hipoteczne oferujemy pod następujące zabezpieczenia: Grunty rolne, grunty komercyjne, działki deweloperskie, działki budowlane, lokale mieszkalne, domy mieszkalne, kamienice mieszkalne, biurowce, obiekty magazynowe, obiekty sportowe, obiekty uzdrowiskowe, hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, zakłady usługowe oraz zakłady produkcyjne, pojazdy użytkowe i rolnicze posiadające dowód rejestracyjny. Kontakt: Tel. 577-873-616, email: [email protected] Więcej informacji na stronie: https://bloghipoteczny24.pl/
Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Tel. 665 424 109, 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (połowa) o pow. ok. 90 m/2, w tym dodatkowo ok 30 m tarasu. Budynek składa się z parteru oraz użytkowego poddasza. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny i łazienka oraz schody prowadzące na piętro, na którym znajdują się dwie piękne sypialnie. Z jednej sypialni wyjście na balkon. Nieruchomość wyposażona w media: prąd, szambo i woda z własnego ujęcia ( jest możliwość przyłącza wody z wodociągu gminnego). Pięknie zagospodarowana działka o pow. ok 1000 m/2 z licznym nasadzeniem oraz garażem typu blaszak. Nieruchomość wyposażona w system alarmowy oraz usytuowana na terenie zamkniętego kompleksu. Okolica bardzo malownicza, położona wśród rezerwatów przyrody. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Odległość prezentowanej działki od najpiękniejszego i najczystszego ( I klasa czystości wody ) jeziora - Białe ok. 120 m. Jezioro Białe jest najgłębszym jeziorem na pojezierzu gostynińskim i jednym z większych (152 ha). Odległość z Płocka ok. 25 km, z Warszawy ok. 100 km, z Gostynina ok. 8 km Cena 659 000 zł do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama