Reklama

Nadia Machała zwycięża długie i krótkie dystanse w Ulicznych Mistrzostwach Polski

Podczas ubiegłego weekendu we Wrocławiu rozegrano Uliczne Mistrzostwa Polski, ostatnie wydarzenie rolkarskie kwalifikujące do największych wydarzeń europejskich tej dyscypliny sportowej.

Nadia Machała drugoroczna kadetka, uczennica SP1 w Gostyninie ze wszystkich możliwych dystansów na jakich startowała, uplasowała się na najwyższym podium zdobywając mistrzostwo zarówno w krótkich jak i długich dystansach :
100m sprint -złoto
1 runda sprint -złoto
bieg na punkty 6000m -złoto
bieg na eliminacje 6000m -złoto

Tegoroczny sezon rolkarski należy zdecydowanie  do Nadii, w swojej kategorii wiekowej zwyciężyła we wszystkich zawodach, które wliczają się do kwalifikacji wyłaniającej zawodników do Kadry Narodowej reprezentującej Polskę na  tegorocznym Cadet Challenge ,najważniejszym wydarzeniu dla tej kategorii wiekowej , która odbędzie się 12-14 lipca w Belgii. 

Klub Orlica Duszniki Zdrój, do którego należy zawodniczka zajął drugie miejsce w klasyfikacji klubowej na Ulicznych Mistrzostwach Polski. 

Serdecznie gratulujemy.

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Karol 04.07.2024 09:34
Gratulacje dla Nadii. Dlaczego w artykulach o sukcesach dziewczyny podawana jest szkoła do której uczęszcza? Klub, w którym trenuje jest ważny, a nie szkoła ( zapytajcie dzieci jak wygląda wf w szkole Nadii....).

mieszkaniec 04.07.2024 23:06
Trochę to dziwne trenowanie w klubie ,który mieści się ponad czterysta kilometrów od Gostynina .

Rodzic 06.07.2024 07:34
Ten o to klub organizuje co chwila zgrupowania na rolkach ,plus w okresie zimowym daje pełne zaplecze trenowania na łyżwach. I dzieki takim klubą do czegoś się do chodzi .

Rodzic 06.07.2024 07:40
Proszę rozwinąć myśl do końca, bo rzucanie słów typu zapytajcie dzieci jak wygląda wf w szkole Nadii jest to podjudzanie domysłów .A dla czego jest wpisywana szkoła bo dzięki tej szkole Nadia może trenować i ma olbrzymie wsparcie w nauczycielach i dyrekcji która jej pomaga w realizacji swoich celów. Dodatkowo dziecko ma prawo trenować gdzie chce. A tym bardziej w sporcie mało znanym gdzie ilość klubów jest ograniczona wpisywanie szkoły pokazuje że jest mieszkanką Gostynina I dla tego Miasta realizuje swoje wyniki .

kibic 15.07.2024 21:01
Jednak dla tego miasta nie realizuje wyników .

Aga 04.07.2024 08:53
Brawo !. Świetna Dziewczyna. Duma naszego miasta

zachmurzenie duże

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1023 hPa
Wiatr: 9 km/h

Ogłoszenia
Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Bezpieczne Pożyczki Hipoteczne Dla Firm i Rolników Bez Bik Szybka Wypłata Koniec z brakiem pieniędzy! Nasza pożyczka hipoteczna dla firm i rolników to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje sukces każdemu przedsiębiorcy. Oszczędzisz wiele energii, czasu i osiągniesz, to o czym wszyscy marzą – realizację potrzeb Twojej firmy i niezależność finansową. Wystarczy, że rozpoczniesz z nami współpracę. Już dzisiaj dołącz do firm i gospodarstw rolnych, które zrealizowały swoje marzenia. Sprawdź teraz! Czynniki wyróżniające naszą ofertę: • zabezpieczenie tylko na hipotece (wpis w dziale IV księgi wieczystej, tak jak w banku) • najniższy koszt umowy od 28% rocznie • najszybszy czas realizacji i wypłaty • pomoc w przygotowaniu dokumentów na każdym etapie współpracy • elastyczność oferty w zakresie warunków spłaty • jasne warunki umowy bez „gwiazdek i drobnego druku” • żadnych ukrytych kosztów • szeroki przedział kwotowy ( od 50.000 zł do 2.000.000 zł) Dodatkowe korzyści dla Państwa wynikające z podjętej współpracy: • Specjalizujemy się w procesach restrukturyzacji i oddłużaniu nieruchomości • Na życzenie klienta dokonujemy szybkiego zakupu nieruchomości • Na życzenie klienta pokryjemy koszt umowy notarialnej • Nie weryfikujemy Państwa baz w BIK, BIG, KRD, ERIF i innych • Akceptujemy/spłacamy zajęcia komornicze, hipoteki i prywatne zobowiązania • Wszyscy nasi klienci otrzymują bezpłatne konsultacje i pomoc prawną • Każdego klienta traktujemy indywidualnie i z należytą starannością Nasze pożyczki hipoteczne oferujemy pod następujące zabezpieczenia: Grunty rolne, grunty komercyjne, działki deweloperskie, działki budowlane, lokale mieszkalne, domy mieszkalne, kamienice mieszkalne, biurowce, obiekty magazynowe, obiekty sportowe, obiekty uzdrowiskowe, hotele, motele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe, zakłady usługowe oraz zakłady produkcyjne, pojazdy użytkowe i rolnicze posiadające dowód rejestracyjny. Kontakt: Tel. 577-873-616, email: [email protected] Więcej informacji na stronie: https://bloghipoteczny24.pl/
Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Tel. 665 424 109, 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (połowa) o pow. ok. 90 m/2, w tym dodatkowo ok 30 m tarasu. Budynek składa się z parteru oraz użytkowego poddasza. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny i łazienka oraz schody prowadzące na piętro, na którym znajdują się dwie piękne sypialnie. Z jednej sypialni wyjście na balkon. Nieruchomość wyposażona w media: prąd, szambo i woda z własnego ujęcia ( jest możliwość przyłącza wody z wodociągu gminnego). Pięknie zagospodarowana działka o pow. ok 1000 m/2 z licznym nasadzeniem oraz garażem typu blaszak. Nieruchomość wyposażona w system alarmowy oraz usytuowana na terenie zamkniętego kompleksu. Okolica bardzo malownicza, położona wśród rezerwatów przyrody. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Odległość prezentowanej działki od najpiękniejszego i najczystszego ( I klasa czystości wody ) jeziora - Białe ok. 120 m. Jezioro Białe jest najgłębszym jeziorem na pojezierzu gostynińskim i jednym z większych (152 ha). Odległość z Płocka ok. 25 km, z Warszawy ok. 100 km, z Gostynina ok. 8 km Cena 659 000 zł do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama