Reklama

Sprawozdanie międzysesyjne Burmistrza Gostynina

Kliknij aby odtworzyć

Burmistrz Agnieszka Korajczyk-Szyperska podczas sesji Rady Miejskiej złożyła sprawozdanie za okres od 20 kwietnia do 17 maja. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ignacy 28.05.2026 16:56
Wysłuchałem sprawozdania z sesji Rady Miasta,które popełniła burmistrz Korajczyk-Szyperska.Wygloszone trele-morele mają na pewno walor terapeutyczny tyle,że nie są realna odpowiedzią na wyzwania jakie stoją przed Burmistrzem i Rada Miasta.Pytam gdzie są radni.zero debaty p.Brylka,pWroblewski,p.Pilichowicz co się z wami dzieje.Nie da się.Potrzymaj mi piwo!

Ha ha ha.... 28.05.2026 17:41
Ignacy 28.05.2026 16:56
Wysłuchałem sprawozdania z sesji Rady Miasta,które popełniła burmistrz Korajczyk-Szyperska.Wygloszone trele-morele mają na pewno walor terapeutyczny tyle,że nie są realna odpowiedzią na wyzwania jakie stoją przed Burmistrzem i Rada Miasta.Pytam gdzie są radni.zero debaty p.Brylka,pWroblewski,p.Pilichowicz co się z wami dzieje.Nie da się.Potrzymaj mi piwo!
Nie pij trollu bo alkohol jeno tęgiej głowie służy!

BaranTryk 28.05.2026 21:49
Ha ha ha.... 28.05.2026 17:41
Nie pij trollu bo alkohol jeno tęgiej głowie służy!
no właśnie twojej trollu nie służy

Ignacy 29.05.2026 07:30
Ha ha ha Z rozszyfrowaniem zakończenia tekstu poradzi sobie mało lotny głupek.Wiadac ciebie to przerasta łączenie kropek są poza twoja percepcja.Wychodzi ci pociąganie z butelki do czego się przyznałeś.

Ha ha ha.... 29.05.2026 09:52
Ignacy 29.05.2026 07:30
Ha ha ha Z rozszyfrowaniem zakończenia tekstu poradzi sobie mało lotny głupek.Wiadac ciebie to przerasta łączenie kropek są poza twoja percepcja.Wychodzi ci pociąganie z butelki do czego się przyznałeś.
Skoro wasze wypociny na forum stanowią zaszyfrowany przekaz do mało lotnych głupków to tylko współczuć pozostaje tym do których go kierujecie !

Ignacy 29.05.2026 12:14
Ha ha ha Dotyczy to wyłącznie takich jak ty głównie tych z pelo et consortes.Ja rozumie ,że opis tej bardzo słabej władzy mocno ci doskwiera.No ale taki mamy smutny obraz rzeczywistości.

Ha ha ha.... 29.05.2026 17:46
Ignacy 29.05.2026 12:14
Ha ha ha Dotyczy to wyłącznie takich jak ty głównie tych z pelo et consortes.Ja rozumie ,że opis tej bardzo słabej władzy mocno ci doskwiera.No ale taki mamy smutny obraz rzeczywistości.
Tobie i twoim towarzyszom trolom jedynie co doskwiera to brak rozumu!

Ignacy 30.05.2026 08:06
Ha ha ha.I tu znowu się mylisz.Wyjasnie ci pokrótce.100% ludzi ma rozum ale tylko 30% potrafi nim się posługiwać.Konstatuje,że Ty należysz do tych 70%.Dam ci dobra radę weź mocz oddaj do analizy.

Ha ha ha.... 30.05.2026 12:33
Ignacy 30.05.2026 08:06
Ha ha ha.I tu znowu się mylisz.Wyjasnie ci pokrótce.100% ludzi ma rozum ale tylko 30% potrafi nim się posługiwać.Konstatuje,że Ty należysz do tych 70%.Dam ci dobra radę weź mocz oddaj do analizy.
Jak bym miał używać go jak ty pewnie był bym w tej twojej większości !

Ignacy 30.05.2026 14:09
Ha ha ha Po ostatnim twoim wpisie nie mam cienia wątpliwości.Wyraznie masz mikrocefalie.

Rafal 31.05.2026 07:45
Brak rozumu mało powiedziane na forum zawsze jest jakis ulomny paz

Czarek 27.05.2026 23:30
Referendum i odwołanie Korajczykowej jak najszybciej. Może znajdzie się osoba, która będzie umiała zarządzać miastem i nie będzie pobierać najwyższej pensji w kraju. Przypomnę, że Korajczyk zarabia więcej od prezydenta Warszawy czy Gdańska... Żenada

Mieszkaniec 27.05.2026 15:49
Dobre to sprawozdanie złożono wniosek o co ? Zakup pojemników na elektoodpady ? Pomalowano barierki i destruktem dziury załatano już więcej się nie da na to przyglądać naprawdę szkoda tego miasta już tu się nic nie wydarzy tylko bycie na stołku. Czy tu jest jakaś opozycja w ogóle ? Czy jest tylko czeka ale ciekawe już na co czeka ?

mieszkaniec 27.05.2026 14:53
Trzeba jak najszybciej zorganizować referendum i odwołać burmistrz Korajczyk i Augustyniaka. Ten duet prowadzi Gostynin do katastrofy. Już kosztowali nas ponad cztery miliony złotych na kary finansowe i wypłaty po 30 000 zł miesięcznie.

Ha ha ha.... 27.05.2026 18:40
mieszkaniec 27.05.2026 14:53
Trzeba jak najszybciej zorganizować referendum i odwołać burmistrz Korajczyk i Augustyniaka. Ten duet prowadzi Gostynin do katastrofy. Już kosztowali nas ponad cztery miliony złotych na kary finansowe i wypłaty po 30 000 zł miesięcznie. Wsparcie OSP
Jak już wcześniej pisałem- jak najszybciej to psychiatrę sobie zorganizuj trollu!

Sergio 28.05.2026 06:11
Ten ha ha ha to jakis nie udacznik lub jakis gumis krytyka jego niema sensu oan sie nie złości sa tacy ludzie bez wiedzy samolubnie losie

Ela 27.05.2026 23:27
Popieram wniosek o referendum i odwołanie tej kobiety z funkcji burmistrza. Nie nadaje się pani Korajczyk na to stanowisko ale sama tego nie widzi. Okrada miasto i pełni funkcję tylko dla pieniędzy i osobistych korzyści.

Anielski głos 27.05.2026 13:25
Chciałem wysłuchać ale, nie dałem rady.

Ogłoszenia
NAJPOPULARNIEJSZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama