piątek, 29 września 2023 19:29
Reklama
Reklama

Mażoretki, motocykle i drób

Mażoretki LIBRA Gostynin już po raz czwarty wzięły udział w Spotkaniu Motocyklowym, które odbyło się w Płocku w sobotę, 1 października na Starym Rynku. Impreza ta odbyła się w ramach projektu finansowanego z Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego. Buławistki zaprezentowały tam trzy układy w choreografii Kamili Rzepieli-Drgas.

Prezes PZZHiPD Andrzej Danielak i wiceprezes Zbigniew Herc w swoich przemówieniach przypomnieli jakie walory ma mięso drobiowe. Między innymi podkreślali wysoką jakość polskiego drobiu. Na koniec prelekcji zachęcali do jego konsumpcji.

 

Mażoretki miały okazję podziwiać wyjątkowe umiejętności ekstremalnej jazdy motocyklem Macieja Dop Bieleckiego Rafał Pasierbek Stunter13 (pokaz stuntu) i Maciej Dop Bielicki.

 

Wydział Ruchu Drogowego i WOPR przeprowadzał pogadanki na temat udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia.

 

Każdy uczestnik spotkania mógł znaleźć coś interesującego dla siebie ponieważ stworzone były strefy z różnymi atrakcjami i nie zapomniano również o najmłodszych. Odbył się konkurs rysunkowy pod hasłem: „kurczak na motocyklu” i zagadki związane z drobiem.

 

Do wygrania były nagrody rzeczowe. Dla wszystkich przygotowane były porcje mięsa drobiowego z grilla oraz wyśmienity rosół. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na zlot przybyli motocykliści z całego kraju. Odbyły się również konkursy … najstarszy motocykl oraz najmłodszy i najstarszy motocyklista oraz najdłuższą trasę, którą pokonywał jednoślad.

 

Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie i sfinansowanie ze środków Funduszu Promocji Mięsa Drobiowego występu Mażoretek i ich dojazdu oraz strojów scenicznych. Liczymy na dalszą współpracę.

 

W tym miejscu pragnę podziękować Anecie Rudzińskiej, Annie Parzeckiej i Monice Nawrockiej za opiekę nad Mażoretkami i poświęcony czas na wyjazd. Bez Was drogie Panie występ nie byłby to możliwe. Mamy nadzieję, że takich występów będzie coraz więcej.

 

Zapraszamy na film https://youtu.be/XXv0A9Z-8m4

 

Joanna Renata Syska

 

l3

 

l4

 

l5


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 21°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1017 hPa
Wiatr: 11 km/h

Ogłoszenia
ReklamaZamek Gostyniński - catering zamku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama