środa, 6 grudnia 2023 21:55
Reklama

1. miejsce UKS ZWOLEŃ-TEAM w klasyfikacji ogólnopolskiej klubów „wrotkarskich” za rok 2022

W ostatnim czasie pisaliśmy, iż reprezentujący nasze miasto i gminę Gostynin Uczniowski Klub „ZWOLEŃ-TEAM” w roku 2022 wywalczył 37 medali torowych Mistrzostw Polski oraz 18 medali ulicznych Mistrzostw Polski, tym samym zajmuje 554. miejsce na 3770 klubów sklasyfikowanych ze wszystkich dyscyplin naszego kraju.

Jeśli chodzi o sporty wrotkarskie - UKS Z-T zajmuje w ogólnopolskim rankingu wysokie 1. miejsce na 23 kluby uczestniczące w mistrzostwach Polski 2022 z sumą punktów 74,33 uzyskanych przez młodzieżowców, juniorów, juniorów młodszych, młodzików.

 

Serdeczne podziękowania kieruję do zawodników oraz rodziców ze wszystkich grup ćwiczebnych. Wasz trud i poświęcenie włożone w miniony sezon 2022 są bezcenne i godne naśladowania. Stawiamy na dzieci, młodzież oraz dorosłych i liczymy, że z roku na rok nasz Klub dzięki Wam osiągać będzie coraz większe sukcesy (międzynarodowe) i pozostanie sportową dumą miasta i gminy Gostynin – mówi instruktor UKS Z-T.

 


Zastanawiacie się na jakie dodatkowe zajęcia zapisać swoje dziecko?

Zapraszamy dzieci i młodzież, które potrafią utrzymać się na łyżworolkach w każdy poniedziałek i w czwartek w godz. 17:00-18:00.

 

Miejsce treningu: HALA MOSiR, ul. Kutnowska 7a /przy SP nr 5 w Gostyninie/

Niezbędny: kask, ochraniacze, rolki.


 

INFORMACJE:

www: www.zwolen-team.pl

fb: Uks Zwoleń-Team

tel. 609 319 002


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: -3°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama