czwartek, 29 lutego 2024 18:54

Zbiórka łyżworolek

Wraz z inicjatywą Uczniowskiego Klubu Sportowego „Zwoleń-Team” „Pomagamy Sportowo” rozpoczynamy zbiórkę używanych łyżworolek „fitness”, które zalegają Państwu w szafach, na strychach, w piwnicach.

Naszym celem jest zebranie 35 par łyżworolek i przekazanie ich do uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu, którzy podczas „zajęć rozwijających zdolności”, „zajęć SKS” będą mogli rozpocząć przygodę z naszym sportem przy Szkole Podstawowej w Zwoleniu.

 

Jakie łyżworolki zbieramy?
Fitness i inne – nadające się do użycia podczas szeroko rozumianych aktywności sportowych. Nowe oraz używane [w dobrym stanie ze sprawnymi zapięciami] - damskie i męskie w rozmiarach 30 – 45 (koła o różnej średnicy).

 

W jaki sposób zbieramy?
Łyżworolki można przesyłać lub dostarczać bezpośrednio na adres:
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Zwoleniu
Zwoleń 35, 09-500 GOSTYNIN
tel. 24 235 37 86
(po wcześniejszej wiadomości do p. Łukasza Flejszera – nauczyciela WF nr tel. 609 319 002 oraz ustaleniu sposobu/kosztów przesyłki).

 

Zbiórka rzeczowa jest organizowana dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem UKS „Zwoleń-Team” i będziemy ją prowadzić do 03 marca 2023 r..

Serdecznie zachęcamy do wsparcia inicjatywy.


Łączymy pozdrowienia
Uczniowie SP w Zwoleniu


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 8°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 14 km/h

Ogłoszenia
Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Tomograf komputerowy i RTG w Szpitalu ARION Med Szanowni Państwo, na terenie Szpitala ARION Med sp. z o.o. znajduje się Pracownia Tomografii Komputerowej i RTG. Od 01.11.2023 r. świadczenia w zakresie diagnostyki obrazowej wykonuje firma ARION Med sp. z o.o. Pacjenci ambulatoryjni mogą skorzystać z usług Pracowni Tomografii Komputerowej i RTG w godzinach 08:00 – 18:00. Badania wykonywane są w ramach NFZ oraz komercyjnie ( niezbędne jest skierowanie ). Bliższe informacje o badaniach uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 24 236 03 91 lub bezpośrednio w rejestracji firmy ARION Med sp. z o. o. przy ulicy Kruk 5, 09-500 Gorzewo ( I PAWILON Szpitala ARION Med ). Nowy Tomograf Komputerowy w Szpitalu ARION Med sp. z o.o. Nowy tomograf komputerowy w szpitalu ARION Med sp z o.o.. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Mazowieckiego za wsparcie dla Naszego szpitala. Nowe urządzenie tomograf komputerowy – 64 rzędowy, którym szpital corocznie wykonywać będzie kilka tysięcy badań. To inwestycja, która w bardzo pozytywny sposób wpłynie na jakość życia zarówno mieszkańców powiatu gostynińskiego i jego okolic. Sprzęt najnowszej technologii Dostawcą tomografu komputerowego jest GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.. Nowoczesny 64-rzędowy tomograf komputerowy poszerzy ofertę dostępnych badań. Należy podkreślić, iż instalowany model przenosi jakość diagnostyki obrazowej w tutejszym szpitalu na wyższy poziom. Liczba tzw. rzędów związana jest między innymi z szybkością jego działania, a tym samym ze skróceniem czasu przeprowadzanego badania. Więcej informacji: www.arionmed.pl/nowy-tomograf-komputerowy-w-szpitalu-arion-med-spzoo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama