sobota, 18 maja 2024 12:01

Nie żyje Jarosław Rutecki

W czwartek, 26 stycznia w wieku 62 lat zmarł Jarek „Kluczyk” Rutecki.

Rok temu w styczniu Jarek Rutecki przeszedł zawał i od tamtego czasu był w ciężkim stanie zdrowia. Całe swoje życie związany był ze strażą pożarną, najpierw zawodową, a po przejściu na emeryturę – ochotniczą. Zmarłego wspomina Karol Podleśny, Honorowy Prezes OSP w Gostyninie, były Komendant Rejonowy Straży Pożarnych.

 

Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość, że w dniu 26.01.2023 r. odszedł na wieczną służbę w wieku 62 lat Śp. Jarosław Rutecki. Były funkcjonariusz-emeryt Zawodowej, a następnie Państwowej Straży Pożarnej. W latach osiemdziesiątych Radny Rady Miejskiej. W latach 2004-2021 członek Zarządu - Skarbnik Ochotniczej Straży Pożarnej w Gostyninie. Działacz społeczny Miasta Gostynina. Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej.

Rodzinie Jarka składam wyrazy współczucia.

Odszedł Państwa Syn, Mąż, Tata i Dziadek, a mój Przyjaciel.

Pasją zmarłego były motocykle. Podczas zlotów motocyklowych był zawsze blisko Marka Kaczora Kaczanowskiego.

 

Jarek był wspaniałym człowiekiem, jako motocyklista i jako osoba prywatna. Zawsze chętny do pomocy, którą ofiarował często i w różnych postaciach. Pomagał w organizacji zlotów, różnych akcji charytatywnych. Znaliśmy się wiele lat jako sąsiedzi i jako motocykliści. Jeszcze raz dodam - Wspaniały Człowiek.

Marek Kaczor Kaczanowski

 

and.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama