Reklama
Reklama

OSP Gostynin otrzyma nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Konferencja prasowa [VIDEO]

Na placu Ochotniczej Straży Pożarnej odbyła się dziś konferencja prasowa odnośnie dofinansowania na zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego. W konferencji udział wzięli: burmistrz Paweł Kalinowski, senator Marek Martynowski, radni Rady Miejskiej i druhowie. 

Reklama

 

 

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

obatel 17.04.2023 16:11
Biały kolor ???? Zamki średniowiecza były raczej szare .bo to i mniej widoczne i się nie brudziły.A NASZ ZA DWA LATA TREZBA BĘDZIE MALOWAĆ --i znów kasa!!!!

NAJPOPULARNIEJSZE
Ogłoszenia
Na Sprzedaż Nowy dom w Gostyninie Na Sprzedaż Nowy dom w Gostyninie Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej, zrealizowana według funkcjonalnego i nowoczesnego projektu "Dom w Arkadiach R2". Nieruchomość znajduje się w spokojnej części Gostynina, przy ulicy Kolonia, w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim, z piecem w cenie, ogrodzoną działką oraz wykończonym chodnikiem i tarasem z kostki brukowej. Rozkład pomieszczeń: Parter: Przestronny salon z jadalnią i dużym przeszkleniem prowadzącym na taras Kuchnia otwarta na salon Gabinet/sypialnia Łazienka Wiatrołap Schody prowadzące na piętro Piętro: 3 wygodne sypialnie Łazienka Hol Standard wykończenia: Budynek wykonany z wysokiej klasy materiałów – technologia tradycyjna Stan deweloperski: Tynki wewnętrzne Wylewki betonowe Instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna Ogrzewanie podłogowe + piec grzewczy Ogrodzenie działki w cenie Chodnik z kostki brukowej Duży taras (30 m²) – idealny na letni wypoczynek Działka: Powierzchnia: 900 m² Kształt regularny W pełni ogrodzona Od frontu widok na las – gwarancja spokoju i prywatności Lokalizacja: Gostynin, ul. Kolonia – zaciszna okolica z dogodnym dojazdem do centrum miasta. Połączenie komfortu miejskiego życia z bliskością natury. Zainteresowany? Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację! To wyjątkowa oferta dla osób szukających przestronnego, nowoczesnego domu z dużą działką w pięknej okolicy.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama