piątek, 29 marca 2024 02:16

Szósta z rzędu wygrana, pokonany Bielsk

W szóstej kolejce Keeza Płockiej Ligi Okręgowej w sobotę, 1 października seniorzy Mazura Gostynin pewnie wygrali 2:0 na własnym boisku ze Zrywem Bielsk.

Był to mecz z przewagą Mazura Gostynin od początku meczu i szybko zdobytą bramką. W 5 minucie piłkę przed polem karnym Jarosławowi Sulkowskiemu odbiera napastnik Mazura Eryk Przybylski i mocnym strzałem pod poprzeczkę daje prowadzenie 1:0. To dziewiąty gol w szóstym meczu naszego napastnika, który imponuje formą. W drugiej połowie w 66 minucie na 2:0 podwyższył Michał Jędrzejczak po strzale z prawej strony pola karnego. Do końca meczu nic się nie zmieniło, Zryw ani razu poważnie nie zagroził bramce Mazura.

W drużynie Mazura zadebiutował Krzysztof Oziemski, który pełni także funkcje trenera grupy młodzieżowej U-11. To szósty z rzędu ligowy mecz Mazura z kompletem punktów, co skutkuje pewnym prowadzeniem w tabeli z 18 punktami. Kontakt z naszą drużyną utrzymuje jedynie Start Proboszczewice, który ma 15 punktów i zajmuje drugie miejsce oraz Sparta Mochowo z 13 punktami na trzecim miejscu.

Za tydzień Mazur zagra na wyjeździe (8 października 2022 r., g. 15:30) z ostatnią drużyną w tabeli - Unią Czermno.

Mazur Gostynin - Zryw Bielsk 2:0 Bramki: 5' Eryk Przybylski, 66' Michał Jedrzejczak Mazur: Hubert Borowy - Piotr Szulczewski (89' Oliwier Olszanowski), Piotr Dutkiewicz, Kamil Augustyniak, Mateusz Dobieński (72' Bartłomiej Kapturowski) - Michał Jędrzejczak (84' Wiktor Smyczyński), Paweł Znyk, Dariusz Kurkowski (78' Jakub Bugdał), Jan Rutkowski (89' Krzysztof Oziemski), Michał Matecki - Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Zryw: Sebastian Pydyn - Seweryn Dymek, Jarosław Sulkowski, Michał Malinowski, Patryk Jankowski, Patryk Boguszewski, Bartłomiej Lorenc, Jarosław Brzemiński, Jakub Okoński (26' Patryk Spadło), Ireneusz Kobuszewski (76; Mateusz Borkowski), Michał Wochowski; trener: Damian Lewandowski Żółte kartki: Przybylski, Dobieński - Brzemiński