poniedziałek, 24 czerwca 2024 14:25
Reklama

Sukces Vox Cordis na Przeglądzie Klubów Seniora Północnego Mazowsza

W minioną sobotę, 16 września w Lesznie odbył się Przegląd Klubów Seniora Północnego Mazowsza, gdzie nasi chórzyści zajęli pierwsze miejsce.

Jury w składzie Michał Gogolewski – przewodniczący, Ewa Luks, Anna Brzozowska i Danuta Zarzycka mieli bardzo trudne zadanie, aby ocenić występy wokalne Klubów Seniora i wskazać laureatów konkursu. W swym wyborze kierowali się doborem repertuaru, muzykalnością i warunkami głosowymi wykonawców oraz ogólnym wrażeniem artystycznym.

Wyniki Przeglądu Klubów Seniora Północnego Mazowsza:

I miejsce – Chór Seniora Gminy Gostynin "VOX CORDIS" i Zespół Artystyczny Seniorów CANTARE Mława

II miejsce – Klub Seniora w Chorzelach

III miejsce – Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i  Inwalidów "TRZECIA MŁODOŚĆ "w Krasnem

Wyróżnienie:

Klub Senior+ Bogate

Klub Seniora przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Grudusku

W PRZEGLĄDZIE  KLUBÓW SENIORA PÓŁNOCNEGO MAZOWSZA  wzięło  udział  15 zespołów:

KLUB SENIORA W CHORZELACH

KOŁO SENIORÓW W CZERNICACH BOROWYCH

KLUB SENIOR+ BOGATE

KLUB SENIORA ZŁOCIEŃ W JEDNOROŻCU

KLUB SENIORA PRZY ŻUROMIŃSKIM CENTRUM KULTURY W ŻUROMINIE

LUDOWY ZESPÓŁ  KRASNE

STOWARZYSZENIE EMERYTÓW,RENCISTÓW  I INWALIDÓW "TRZECIA MŁODOŚĆ "W KRASNEM

KLUB SENIORA PRZY GMINNYM OŚRODKU KULTURY I SPORTU W GRUDUSKU

KLUB SENIORA "NAD WKRĄ" BIEŻUŃ

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNY SENIORÓW CANTARE MŁAWA

KLUB SENIOR+ W DŁUGIEM

KLUB SENIOR + GUMOWO

KLUB SENIOR+ W KRASNOSIELSKU ZESPÓŁ  WOKALNY "CHABRY WE WŁOSACH"

KLUB SENIOR + W GRUDUSKU

CHÓR SENIORA GMINY GOSTYNIN "VOX CORDIS"

W trakcie imprezy można było odwiedzić stoiska z rękodziełem i stoiska Koła Gospodyń Wiejskich z Bogatego i Bartnik oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji dla dzieci. Wśród nich były dmuchańce, malowanie twarzy oraz kolorowe warkoczyki.

Dla publiczności wystąpiła także Młodzieżowa Orkiestra Dęta Stara Krępa z kapelmistrzem Krystianem Romanem, Anna Jelińska i Janusz Radomski z Klubu Seniora w Przasnyszu oraz z autorskimi utworami Damian Kowalski.

Na zakończenie wydarzenia odbyła się wspólna potańcówka, którą poprowadził Artur Arcos.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infoprzasnysz.com


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Anula 21.09.2023 14:06
Brawo dziewczyny i chłopaki trzymajcie tak dalej

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama