poniedziałek, 24 czerwca 2024 14:44
Reklama

Mateusz Szewczyk z Bierzewic w Love Island

We wtorek, 26 września kolejny mieszkaniec Gminy Gostynin zadebiutował w reality show. Tym razem Mateusz Szewczyk z Bierzewic zagościł na antenie TV4 w programie „Love Island. Wyspa miłości”.
Mateusz Szewczyk z Bierzewic w Love Island

Autor: Love Island. Wyspa miłości

Niecały miesiąc temu pisaliśmy o 24-letnim Michale Jędrzejczaku z Białego, który wystąpił w siódmej edycji Hotelu Paradise TVN7.

Dziś w ósmym sezonie „Love Island. Wyspa miłości” na antenie TV4 pojawił się 27-letni Mateusz Szewczyk z Bierzewic. Mężczyzna pracuje w szpitalu. W wolnej chwili stara się aktywnie spędzać czas. Kilka miesięcy temu zakończył 10-letni związek.

„Love Island. Wyspa miłości” można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 21:00 w telewizyjnej Czwórce.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
yarek 27.09.2023 05:57
chłopaki, odpuście. naprawdę rajcują was takie programy? to jest waszym celem życia by zaistnieć? innego sposobu na życie nie potraficie znaleźć?

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 23°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 12 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama