środa, 28 lutego 2024 03:27
Reklama
News will be here

Śmierdzące, brudne i szkodliwe powietrze w Gostyninie? [VIDEO]

Po odczytanym sprawozdaniu międzysesyjnym przez burmistrza Pawła Kalinowskiego, radny Stanisław Wróblewski zwrócił uwagę na śmierdzące, brudne i szkodliwe powietrze w Gostyninie.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Mieszkaniec 04.12.2023 20:28
Na Nowej i Bema śmierdzi najbardziej. Dziewczęta z falowanymi włosami wyprowadzają swoje pieski a kupki nie podniosą.

Kalert 05.12.2023 16:12
Bo to "DAMY"są.

Ovi 01.12.2023 20:27
Dlaczego nikt nie prowadzi kontroli? Wystarczy przejść wieczorem przez osiedla domów jednorodzinnych. To co wydobywa się z niektórych kominów jest przerażające. Ale u nas się tylko gada

gost 30.11.2023 17:33
Ciekawe czym palą w kotłowni miejskiej ? Może gazem ?

odpowiadam.... 30.11.2023 17:42
Na pewno nie szmatami zaolejonymi, plastykiem, mokrym drewnem, starymi butami, meblami .

mieszkanka 01.12.2023 13:08
I tu się mylisz!! Jak widzę uderz w stół, a nożyce się odezwą ! Jak się ktoś decyduje na gaz i bierze dotacje na inwestycję, to się ogrzewa gazem, a nie czym popadnie !! W tym plastikiem, mokrym drewnem, starymi meblami itp! Jakby tego było mało to chodzi i się popisuje jaki to "ekolog", a po nocach kopci czym popadnie! Taka jest niestety przykra prawda.

odpowiadam.... 02.12.2023 15:19
Mieszkanka chyba do końca nie zrozumiała co napisałam i tak plecie trzy po trzy.

mieszkanaka 30.11.2023 16:16
A czemu się dziwicie, że powietrze jest brudne i śmierdzące jak niektórzy skorzystali z dotacji i założyli sobie gaz, a teraz palą śmieciami, bo im szkoda kasy na rachunki za gaz ! Ciekawa jestem kto im pozwolił na zostawienie starego pieca? Lepiej było jak palili węglem niż teraz, bo wrzucają wszystko jak leci !

Kalert 30.11.2023 15:13
Za tych,którzy odśnieżają samochody z włączonym silnikiem też powinni się zabrać,za robiących zakupy także-jeden w sklepie,drugi się grzeje w aucie-myślą pewno,że nie trują powietrza.

Lein 30.11.2023 21:03
Oooo patrz szlachta

Mieszkaniec 30.11.2023 09:03
Co to znaczy zwrócił uwagę? Radny to ma działać, pokazywać rozwiązania, a nie bajdużyć, że śmierdzi. Dieta też śmierdzi?

Radek 30.11.2023 11:57
Popieram w.calosci zwykle gadanie jak zawsze parodia

Rojek 30.11.2023 11:58
Kiedyś nie śmierdziało jak palili teraz delikatne pelikany

zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)