Reklama
Reklama

Szkoła Podstawowa w Solcu ma nowy sztandar [VIDEO cz. 3]

Występ artystyczny przygotowany przez uczniów szkoły został nagrodzony brawami.

Myślą przewodnią inscenizacji było życie na wsi według pór roku na podstawie powieści „Chłopi”. W tematykę utworu wprowadził sam autor Władysław Stanisław Reymont, który od 23 lat pozostaje niezmiennie „dobrym duchem” tj. patronem szkoły w Solcu. Po scenkach rodzajowych swoje umiejętności taneczne zaprezentował Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca Solec. 

Reklama

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Zdzisław 09.12.2023 17:12
Będąc w Sopocie, daleko od Solca, nie mogłem się powstrzymać od obejrzenia zdjęć i materiału video z uroczystości nadania sztandaru Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Solcu. Jestem pełen wielkiego podziwu dla organizatorów tej pięknej uroczystości, w szczególności dla Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego, Rady Rodziców i Pracowników Szkoły, a przede wszystkim dla Uczniów, którzy uświetnili tą wspaniałą imprezę. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów wszystkim przeze mnie wymienionym!

słabe opady deszczu

Temperatura: 10°C Miasto: Gostynin

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 13 km/h

Ogłoszenia
Działka w leśnej okolicy blisko jezioro Zdworskie! Działka w leśnej okolicy blisko jezioro Zdworskie! Posiadamy do sprzedaży dwie pięknie położone działki, każda o powierzchni ok. 720 m/2, znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy Matyldowa. Teren otoczony jest lasem, co zapewnia ciszę, prywatność i doskonałe warunki do wypoczynku. W niedalekiej odległości znajduje się Jezioro Zdworskie ok. 400 m od działek, które jest idealnym miejscem do rekreacji, wędkowania i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Działki posiadają możliwość zabudowy, dzięki czemu mogą stać się miejscem na wymarzony dom całoroczny lub letniskowy ( możliwość zakupu dówch działek łacznie, znajdują się obok siebie). Okolica sprzyja miłośnikom natury, spacerów oraz aktywnego wypoczynku, a jednocześnie zapewnia asfaltowy dojazd i dostęp do niezbędnych mediów. W sąsiedztwie domy całoroczne jak i letnoskowe. Cena : 99 000 zł do negocjacji! za każdą działkę Zapraszamy na prezentację i zakupu. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama