środa, 12 czerwca 2024 23:56
Reklama

Szach Mat Sk**yny. Wygrywać też trzeba umieć

Gorący wieczór wyborczy już za nami. Kurz po wyborach samorządowych powoli opada, ale niektórym emocje udzieliły się aż nadto.
Szach Mat Sk**yny. Wygrywać też trzeba umieć
fot. facebook.com

Szwagierka Agnieszki Korajczyk-Szyperskiej nie oszczędzała w słowach. Siostra małżonka nowej pani burmistrz wyraziła swoją radość ze zwycięstwa bratowej krótko:

„Szach Mat Sk**yny.”

Przypomnijmy, że Agnieszka Korajczyk-Szyperska wygrała wybory na Burmistrza Miasta Gostynina 58 głosami (50,42%).

fot. facebook.com

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Obserwator 28.04.2024 18:21
Kochani mieszkańcy Gostynina 7 mają wielki koncert na zamku, zespół znacie wokalistkę też, tylko kasjer za 700 000 zł. mówi wejściówki brak!!! szach i mat

Ktoś 27.04.2024 17:30
W Izraelu potrzebują LEKARZY , pseudo dentystów też.

Room Zeiss 27.04.2024 10:27
Szach i mat mieszkańcy z dużym deficytem mądrości co tak wybrali.Teraz wszyscy narzekają, że będzie kiepsko, że szkoda. Taka jest demokracja. Trza to teraz przetrwać.

XYZ 28.04.2024 07:01
Proszę nie wypowiadać się za mieszkańców

Wyborca 28.04.2024 21:40
No i czemu pisowcy nie podnieśliście larum tylko jeszcze łapkami oznaczacie poparcie dla wpisu powyżej !? Przecież jeden z was podpisujący się nickiem "Room Zeiss" według waszej retoryki zarzucił ponad połowie mieszkańców głosujących na Panią Agnieszkę "deficyt mądrości"! Jak to jest że wy obrażać możecie i wtedy jest ok. - ale jak was ktoś obrazi to zaraz jazgot i darcie szat! Taka wasza moralność "Kaliego"

🤦‍♀️ 29.04.2024 07:16
Radek daj spokój

Radny 29.04.2024 15:50
Tutaj pełna zgoda wyborco, nie zgadzam się z obrażaniem ludzi tak jak to zrobił Room Zeiss "deficytem mądrości" czy Ty "moralnością Kaliego". Ale już szczytem chamstwa był wpis pani Szyperskiej " szach mat sku***yny"... Burmistrz i jego ekipa z IDG nie może nienawidzieć połowy miasta...

Cukierek 27.04.2024 05:53
Proponuję teraz autorce tych obelg zrobić "Hokus Pokus" oczywiście z tym soczystym dodatkiem **********

Drapieżna Suka 26.04.2024 21:48
To się nawyrabiało. Koniec świata Pani Popiołkowa.

Karateka 26.04.2024 09:16
Głosowali na nią tylko ci którym zamydliła oczy i przekupiła darmowymi wejściówkami na koncerty ona i jej podwładni nie na tym to polega na szacunek trzeba zasłużyć a nie go kupować wstyd zachowanie karygodne żenada prędzej spadniecie z tego tronu niż na niego weszliscie

Agaton 26.04.2024 07:48
A ja się dziwię, że mieszkańcy głosowali na P. Agnieszkę tyle razy już startowała i mówi że jest oddana temu miastu - a co zrobiła ??? Tylko siłownie pod chmurką gdzie zbiera się i pije młodzież. Takie znajomości a pracy jak nie było tak nie ma. Oczywiście dajmy szansę ale skończy się pewnie na niczym - plac zabaw na Stodólnej porażka niedaleko jest i wszyscy tam chodzą, nowe ronda ? za małe miasto na rondo co kawałek, monitoring już jest i brak reakcji na wyścigi przez miasto, itp. itd. Tu potrzebna jest praca, gdzie każdy godnie zarobi. Dla młodzieży zamiast bloków koło baseny powinien być skatepark, a obok plac zabaw dla dzieci. Może czas wykorzystać tereny gdzie miały być niby termy? Powinno być miejsce rozrywki dla każdego dużego i małego.

Ska 26.04.2024 07:14
Pani AKS jest w takiej euforii że aż nie wypada, bo to istotnie kpienie z połowy mieszkańców.

Czarek 25.04.2024 23:21
Okazuje się, że na świecie są pewne śmierć i podatki.... ale również to że pani Szyperska będzie kandydować na każde stanowisko jakie się nawinie: radny, radny wojewódzki, poseł, burmistrz, starosta, dyrektor ARiMR.... 22 lata minęły bez sukcesu i jak się minimalnie udało to pokazuje co potrafi i kim się otacza...

Co ma piernik do wiatraka... 25.04.2024 20:39
Moi drodzy.... nie rozumiem w tych komentarzach tykania polityki państwowej typu Kaczyńskiego, Tuska itd... chodzi tu o politykę lokalna dosłownie... Ludzie z Gostynina nie głosowali na partie , a na "czlowieka" , który coś zrobi dla tego miasta... człowieka, który również będzie darzył szacunkiem każdego z NAS głosujących czy to za PIS czy PO czy KO... każdego bo każdy z Nas jest równy i ma te same prawa... nie rozumiem skąd się wzięły te podziały u Nas na porządnych i skur...w? Ja głosowałam na Panią A.K.Sz Bo myślałam, że będzie Pani porządnie reprezentowała Nasze miasto, a nie, że jestem zaliczana do innego podziału... w moim domu rodzinnym każdy głosowałam na kogoś innego... jest demokracja, każdy ma wolność słowa i zdania.... czy to znaczy, że pozostałych domowników mam traktować jak sku...ów? Dlatego, że mają odmienny pogląd? Paranoja 🙈

Tobyłodoprzewidzenia 25.04.2024 22:30
Ale to nie pojawiło się po raz pierwszy w komentarzach. Kto zaprosił Trzaskowskiego na billboardy, a Kierwińskiego, Jońskiego czy Dulkiewicz na tiktoka czy innego fejsa ? Kto politykę lokalną sprowadził do hasła że burmistrz z innej partii niż w Sejmie miłościwie panująca koalicja to strzał w kolano i zero kpo, bo kpo tylko dla swoich ? Spot PK i MB o współpracy ponad odmiennymi poglądami zakończył się przecież rzucaniem ,,szmatami" i kukizami więc o czym mówimy?

No cóż 25.04.2024 23:28
A cóż złego jest w znajomości lub zapraszaniu polityków i fotografowaniu się z nimi . Gdy politycy ci nie są oni skazani przez sądy za nadużywanie uprawnień - nie przynosi to danemu kandydatowi chyba uszczerbku? O ograniczaniu dotacji czy subwencji przez władzę centralną samorządom w których rządzi ktoś nie związany politycznie z obozem rządzącym, a z opozycją - to chyba nie muszę wskazywać palcem kto przez ostatnie osiem lat prowadził taką politykę. A odnośnie rzucania ,,szmatami" i kukizami - skoro ktoś skupia wokół siebie wyborców którym nie podoba się dana władza i którzy głosują na danego kandydata bo oczekują zmiany , a nie tego aby ich kandydat wchodził w jakieś konszachty z tą władzą , a słusznością mojej tezy jest wynik wyborczy!

fakt 26.04.2024 06:43
Wynik "mizerny" POdobnie jak twoje rozumowanie.

Tobyłodoprzewidzenia 26.04.2024 12:08
No cóż 25.04.2024 23:28
A cóż złego jest w znajomości lub zapraszaniu polityków i fotografowaniu się z nimi . Gdy politycy ci nie są oni skazani przez sądy za nadużywanie uprawnień - nie przynosi to danemu kandydatowi chyba uszczerbku? O ograniczaniu dotacji czy subwencji przez władzę centralną samorządom w których rządzi ktoś nie związany politycznie z obozem rządzącym, a z opozycją - to chyba nie muszę wskazywać palcem kto przez ostatnie osiem lat prowadził taką politykę. A odnośnie rzucania ,,szmatami" i kukizami - skoro ktoś skupia wokół siebie wyborców którym nie podoba się dana władza i którzy głosują na danego kandydata bo oczekują zmiany , a nie tego aby ich kandydat wchodził w jakieś konszachty z tą władzą , a słusznością mojej tezy jest wynik wyborczy!
Samorząd jak sama nazwa wskazuje powinien być przede wszystkim samorządny, a my powinniśmy głosować na ludzi w pierwszej kolejności związanych z lokalną społecznością. Powiązania partyjne powinny być gdzieś tam w tle, a nie wysuwać się na pierwszy plan, a tak była prowadzona kampania AKS - mam poparcie rządu, marszałka, itp. itd. U PK skala tego była nieporównywalnie mniejsza, poparcie Bortniczuka, czy Bielana to był jakiś dodatek, natomiast istotą kampanii były inwestycje i pokazanie, że miasto środki umiało pozyskiwać i pozyskiwać będzie nadal. U AKS środek ciężkości przełożony jest na stwierdzenie: pozyskam środki, bo jestem z koalicji rządzącej. Wynika z tej retoryki, że środki rządowe, unijne dostaną tylko te samorządy, które zarządzane są przez koalicję, a jest to sprzeczne z prawem. Od kiedy poglądy polityczne są kryterium dofinansowania ?Od partyjnej zależności z góry w dół jest wojewoda i jego pion, a nie organy samorządowe !

wow 26.04.2024 16:34
Ale wszystko o czym napisałeś to właśnie robiło Pis ! A ta twoja retoryka - a raczej bełkot był na tym forum w ten sam sposób prezentowany w kampanii wyborczej poprzedniej kadencji - a teraz przypisujesz ją nowej władzy bo masz pamięć krótką!

5.19 PB 28.04.2024 21:42
No coś POdobnego, no popatrz , popatrz takie cudeńka.

mieszkanka 26.04.2024 00:44
O tym mówimy, że lider ugrupowania nie zostawia członków tego ugrupowania . Nie wygrałeś to działaj dalej na rzecz mieszkańców , a nie szukasz miejsca gdzie można się usadowić . Nie dziwię się że poczuli się oszukani , a gadanie że współpraca ponad podziałami to kpina .

No cóż 25.04.2024 23:04
Sama sobie szanowna Pani odpowiedziała nieświadomie na własne pytanie - nie ponosi Pani odpowiedzialności za wybory , poglądy i opinie swoich bliskich jakie mają na temat ludzi którzy mają sprawować władze nie koniecznie na szczeblach rządowych ale tych lokalnych - zgadza się?! Z drugiej strony oczekuje Pani od przyszłej burmistrz aby to ona ponosiła odpowiedzialność za opinie ,wypowiedzi czy wpisy swoich bliskich czy znajomych!

fakt 27.04.2024 05:45
trochę ma spróbuj rozwiązać taki rebus (wiatrak +zboże=mąka) a dalej już wiadomo.

Róża Burza 25.04.2024 18:08
Jak to jest? Ja nie mam nic do orientacji teczowej.... wręcz jestem mega tolerancyjna, dla mnie mogli by sobie zyc "wśród Nas" bo to ludzie i mają takie same prawa jak i My... mogliby brać śluby no wszystko... NIC NIE MAM... , ale nasuwa się pytanie : czemu Pani z tęczowej orientacji dzieli ludzi? Skoro sama zapewne nie chcialaby być tak dzielona... zapraszam Panią do refleksji nad sobą i swoim zachowaniem oraz nad wyjaśnieniem innym dlaczego Pani Nas dzieli za poglądy polityczne?

O ironio... 25.04.2024 20:46
I to jest właśnie tzw. "Szach Mat..." tęczowi wymagają od innych "równości", a sami ludzi dzielą na normalnych i sku...w... Boże widzisz i nie grzmisz 🤦‍♀️

Henryk 25.04.2024 17:34
Nie wyskakuj mi tu z demokracją legalne wybory darmowe wejściówki i mydlenie oczu wstyd i żenada

Psiarz 25.04.2024 17:15
Wiem ,że trudno się pogodzić z porażką. Ale były legalne wybory i tę kobietę wybrali ludzie zmęczeni poprzednią władzą . Taka jest demokracja.

General 26.04.2024 17:43
Skąd ta wiedza?

Henryk 25.04.2024 15:51
Niech rozda za darmo wejściówki to ludzie przyjdą na koronację tak jak zyskała wyborców po trupach do celu

Motylek 25.04.2024 16:49
Może koronę też ma? 😁 myślę, że przez te 22l ma idealnie całą ceremonie zaplanowaną... przygotowaną tj. Plakietke na biurko burmistrza w dzień wyników: " BURMISTRZ MIASTA GOSTYNINA AGNIESZKA KORAJCZYK SZYPERSKA" 😅 ciekawe ile lat ona leżała, a może już stała na biurku IDG?... stąd radni na wiecach wyborczych zapraszali do Pani burmistrz 😅 swoją drogą porządny materiał! Chętnie na taką imprezę bym poszła... zapewne perfect przygotowana 😆

Gostynianka 25.04.2024 23:52
Motylek 25.04.2024 16:49
Może koronę też ma? 😁 myślę, że przez te 22l ma idealnie całą ceremonie zaplanowaną... przygotowaną tj. Plakietke na biurko burmistrza w dzień wyników: " BURMISTRZ MIASTA GOSTYNINA AGNIESZKA KORAJCZYK SZYPERSKA" 😅 ciekawe ile lat ona leżała, a może już stała na biurku IDG?... stąd radni na wiecach wyborczych zapraszali do Pani burmistrz 😅 swoją drogą porządny materiał! Chętnie na taką imprezę bym poszła... zapewne perfect przygotowana 😆
Nikt ci nie bronił zgłaszać kandydatury. Może byś wygrała i berło byś nawet dostała a teraz żal pupę ściska i z tej zawiści nie możesz iść na imprezę. Ja tam pójdę, nikomu nie zazdroszczę. Byłam na zaprzysiężeniu obecnego burmistrza i pójdę na zaprzysiężenie następnego.

Motylek 26.04.2024 01:06
Kochana Pani dla jasności... NIC mi pupy nie ściska. Super, że Pani była na zaprzysiężeniu Pana Pawła... może coś więcej się Pani rozwinie na ten temat? Ceremonia też odbywała się na Zamku?

Hahaha!!! 26.04.2024 16:38
To straszne że nic Pani "pupy"nie ściska - u normalnych zdrowych ludzi robią to mięsień zwieracza!

Ekwador 27.04.2024 00:27
Teraz moda na tecze więc zapewne poluznione ;)

Motylek 27.04.2024 00:34
Widocznie nie ogarnia Pan/Pani językowego środka stylistycznego tzw. Metafory Pani Gostynianki... tu nie ma nic wspólnego "dosłowne znaczenie". Polecam terapię rozwoju intelektualnego... pozdrawiam

hi hi hi 27.04.2024 05:48
u ciebie te mięśnie jak widać głowę ściskają

Motylek 26.04.2024 12:43
Po za tym ja nie mam na myśli tej całej ceremoni... bo zapewne będzie Struzik, Trzaskowski... kto wie może i Tusk? Tylko mam na myśli te imprezę co będzie "po"... stąd zapewne na zamku bo przy okazji i impreza będzie, a lipa ceremonie zrobic w urzedzie i przenosic sie gdzies na impreze... , ale to niestety tylko dla Elity...I na tej imprezie Pani też nie będzie 🤷‍♀️ chyba, że Pani do Elity należy...

Goliat 26.04.2024 00:01
Henryk 25.04.2024 15:51
Niech rozda za darmo wejściówki to ludzie przyjdą na koronację tak jak zyskała wyborców po trupach do celu
Jeszcze nie zaczęła działać a już traktujecie ją jak królową? Wstyd. Szybko co niektórzy zmienili front a jeszcze obecni nie odeszli. Panie Henryk, czas królów to już przeszłość.

komedia 26.04.2024 18:34
Z ciebie #Goliat# jak z mojego kota tygrys.

000000 25.04.2024 15:35
Korajczykowej chodziło tylko o władzę w koncu jej sie udało krytykowała Sniecikowskiego, Kalinowskiego o obsadzanie stanowisk soimi o to że zarabiaja a duzo kasy a co sama robi już planuje koronację na zamku WSTYDa mąż ma objać stanowisko w PEC zrujnuje Gostynin ci co na nią głosowali na pewno sie zawioda

Wyborca 25.04.2024 16:27
000000 25.04.2024 15:35
Korajczykowej chodziło tylko o władzę w koncu jej sie udało krytykowała Sniecikowskiego, Kalinowskiego o obsadzanie stanowisk soimi o to że zarabiaja a duzo kasy a co sama robi już planuje koronację na zamku WSTYDa mąż ma objać stanowisko w PEC zrujnuje Gostynin ci co na nią głosowali na pewno sie zawioda
No tak kalinowski to wszystkich chwalił

mruczek 28.04.2024 21:52
a żebyś wiedział

mieszkanka 26.04.2024 00:29
A innym kandydatom o władzę nie chodziło , sprawowaliby funkcję charytatywnie bo tak kochają miasto i jego mieszkańców .

Mieszkaniec 25.04.2024 15:18
Obecnie wybrana władza brak kultury szacunku dla ludzi kultura ich zachowania kwalifikuje się do obory a nie do władzy

wow 25.04.2024 16:35
Poprzednia władza to "kultura" w czyzstej postaci - Morawiecki na nagraniach "U sowy",Obajtek na upublicznionych nagraniach (nawet dla potrzeb propagandy reżimu przypisali mu chorobę -Zespół Tourette'a ) , wpisy posłanko-sędzi Pawłowicz oraz sam prezes Kaczyński - sam kwiat kultury....

Normalny Obywatel 25.04.2024 16:45
Wszyscy jesteście po jednych pieniądzach... nikt porządny do polityki się nie pcha...

Goliat 25.04.2024 23:31
Mieszkaniec 25.04.2024 15:18
Obecnie wybrana władza brak kultury szacunku dla ludzi kultura ich zachowania kwalifikuje się do obory a nie do władzy
Mieszkaniec ty dobrze mówisz, ta obecna władza rzeczywiście się tam kwalifikuje.Rządzą jeszcze do 6 maja. 7 maja wejdzie już nowa wladza.

Róża 26.04.2024 01:10
O Kondzio się uaktywnił 😀 pozdrawiam

kibic 26.04.2024 00:36
A tych co niby są z ugrupowania tych kulturalnych burmistrz zapraszał na otwarcie przedszkola , spotkania przedwyborcze w zamku , tych od zdradzieckich mord , kanalii itp.. I to nie przeszkadza

aaaagggg 25.04.2024 14:11
WSTYD! Pani Justyna C prowadząca salon Plaza i druga Pani A.M.Sz. brak szacunku, publicznie siać jadem w drugą część wyborców. Nie jesteście z nami, macie inne zdanie, to macie "Szach Mat sku*******"... BRAK KLASY. Pani Agnieszko, jak tak można obstawiać się osobami z takimi wartościami moralnymi, kogo i co one dla Pani zaprezentowały... Wychodzi szydło z wora i z wielkim nieprzyzwoitym jęzorem...

Buu 25.04.2024 13:42
Dobra ludziska już koniec dyskusji 🤷‍♀️ było minęło, w du**e niech se rządzą... zobaczymy jak porządzą 🤷‍♀️ może nie będzie, aż tak źle jak się wydaje... już trudno się mówi 😔 Pani A.K.Sz musi po prostu zająć się pracą, a nie toksycznymi znajomymi 🤷‍♀️

staszek 25.04.2024 14:20
Na naiwniakach świat stoi.

Koń Fucjusz. 25.04.2024 12:40
"Z konia (klaczy), która urodziła się i pracowała w prostym środowisku wiejskim, w polu, nie będzie nigdy rasowej wyścigowej klaczy i odwrotnie. Każdy z tych koni (klaczy) jest potrzebny, ale w swoim środowisku."

takaRada 25.04.2024 10:21
Świńska inteligencja oddała głos i zachęca nas do tarzania się z nią w "błocie" Nie dajmy się prowokować, bądźmy ponad nimi.

Goliat 25.04.2024 23:41
takaRada 25.04.2024 10:21
Świńska inteligencja oddała głos i zachęca nas do tarzania się z nią w "błocie" Nie dajmy się prowokować, bądźmy ponad nimi.
Dobra rada.Masz rację.Nie dajmy się tej świńskiej inteligencji. Już niedługo odejdą ze swoich stanowisk. Wejdą nowi, zobaczymy co pokażą.

Hahaha!!! 26.04.2024 16:42
Obaj się nie dajcie - bo żadna inteligencja nie dorówna waszej głupocie!

komedia 27.04.2024 05:57
Już POkazali, więcej nie trzeba Szach Mat.

Hahaha!!! 25.04.2024 09:57
https://wiadomosci.wp.pl/wojt-przegrala-wybory-maz-urzadzil-we-wsi-pieklo-7020415510133664a

Ali 25.04.2024 07:53
Zobaczymy po portfelach co się w mieście zmieni ,bo od wielu lat stagnacja i zły język w postach itd .Nowy podobno Polski rząd jak i poprzedni na dzień dzisiejszy wiele w portfelach Polaków nie zmienił więc widząc to co się dzieje na górze nie widzę przyszłości również dla naszego miasta .Obiecanki i dzielenie Polaków są już u nas standardem w Polsce ale widocznie to się Polakom podoba w kółko POPIS jest tego dowodem rosnące podatki dług publiczny ,rozdawnictwa i godzenie się na Polityke Unijna coraz bardziej nas pogrąża szok

echo 25.04.2024 10:27
....ale o co ci chodzi?

Katarzyna 25.04.2024 05:02
Pani Agnieszko głosowałam na Panią. Justyna znamy się bardzo dobrze, mam dyżur więc mam chwilę na czytanie chociaż polityka mnie wcale nie interesuje. Ale skoro już to przeczytałam to napiszę moje odczucia. Naprawdę niestosowne te Wasze komentarze. Kalinowski przegrał ale zachował się z klasą, a Agnieszka Korajczyk wygrała i ciężko jej zdobyć się na zachowanie z klasą. Przemyślcie to proszę. Każdy popełnia błędy ale trzeba umieć przeprosić. I powodzenia na przyszłość już bez takich wpadek. Nie napiszę tego na facebooku bo jeszcze mi się dostanie :):):)

anka 25.04.2024 12:45
to nie pani Agnieszka napisala i dlaczego ma odpowiadac za szwagierkę??????? to tamta nie ma klasy

komedia 25.04.2024 21:29
PO co przyznajesz się do tej głupoty, teraz nie przetrawisz tej "żaby"

Julka 24.04.2024 23:52
Pani Szyperska próbowała już 22 lata zostać burmistrzem, radną sejmiku, posłem i za każdym razem niestety nie udało się... Wreszcie jak się udało minimalnie wygrać to pokazuje ze soją ekipą z IDG prawdziwą twarz, niestety bardzo nieprzyjemną i szkodliwą dla naszej społeczności. Warto chyba przemyśleć pani Szyperska jakie stanowisko się zdecydowała pani objąć, przeprosić za idiotyczne wpisy na facebooku i wziąć się do pracy...

XYZ 25.04.2024 00:03
O jaką ekipę IDG chodzi proszę konkretnie i jaką ta ekipa pokazała prawdziwą twarz ?

Abc 25.04.2024 00:27
Ośmiogwiazdkową

Julka 25.04.2024 03:06
Konkretnie proszę bardzo: Agnieszka Szyperska, Anna Szyperska, Justyna Ciecierska wpis na fb pod uśmiechniętymi twarzami wymienionych pań " Szach Mat Sku*** syny" i odpowiedź na grzeczną uwagę pani Eli Stasiniewskiej, że to niestosowne i przykre " to takie nasze hasło wyborcze tak jak ***** ***". Przecież jest screen w artykule powyżej. Kolejny pan Roman Augustyniak z ekipy IDG, który pięć lat popierał starostę za stołek w zarządzie Powiatu za pensję wysokości 700 000 zł. Dodam, że trzeci płatny członek zarządu to ewenement w skali kraju a jesteśmy jednym z najmniejszych powiatów w Polsce. To jest właśnie prawdziwa twarz ekipy IDG pani Szyperskiej i Augustyniaka oraz ich otoczenia!!! Coś jeszcze dodać panie XYZ ??? Co może być bardziej złośliwego, niestosownego i pozbawionego odrobiny taktu?

miki 25.04.2024 10:28
nie pal głupa

Sofia 24.04.2024 22:01
Naprawdę, jeszcze się Wam nie znudziło to przelewanie z pustego w próżne???? Wynik wyborów jest ostateczny. Na dziś nikt i nic tego nie zmieni. Wzajemne oblewanie się pomyjami nie prowadzi do niczego dobrego. Teraz naszym zadaniem jest nie przeszkadzać w realizacji programu wyborczego nowej p. Burmistrz i nowej rady. Na rozliczenie przyjdzie czas.

Andrzej 24.04.2024 23:34
Tu nie jest Białoruś. Czy ktoś kwestionuje wybór? Tu chodzi o zachowanie podstawowych standardów, który odróżnia naszą cywilizacje od barbarzyńców. Proszę równo nie traktować osób obrażanych z obrażającymi. Kto przeszkadza AKS w realizacji programu? Nikt. Ale nie pozwolimy by środowisko przyszłej Pani Burmistrz obrażało innych. Jesteśmy takimi samymi obywatelami tego miasta, płacimy podatki, również utrzymujemy Urząd i mamy prawo domagać się szacunku. Ustępujący Burmistrz nie miał z tym problemu a nowemu nie wypada nawet o tym przypominać.

Adrian 24.04.2024 23:56
Dokładnie panie Andrzeju. Nikt nie kwestionuje wyniku wyborów. Po prostu oczekujemy za grosz przyzwoitości od pani Szyperskiej i jej środowiska. Czy to tak wiele???

Wyborca 25.04.2024 09:14
Kaczyńskiemu i jego świcie to powiedz - on osobiście opozycję od kanalii ,gorszego sortu, elementu animalnego, komunistów i złodziei, zomowców ,morderców, ukrytej opcji niemieckiej,zdrajców - i to jakoś ciebie to nie raziło i szacunku się nie domagałeś! A wyniki wyborów środowisko pisowskie i media z nimi powiązane zawsze kwestionowało gdy pis przegrywał jakieś wybory - tak jest i obecnie -wasza mentalność się nie zmieniła!

Adrian 25.04.2024 15:15
drogi wyborco, to o czym piszesz czyli polityka krajowa mnie nie interesuje. Nigdy nie głosuję na PIS w wyborach krajowych. Mówimy tutaj o naszym małym mieście i naszych problemach, których ani Kaczyński ani Tusk nam nie rozwiążą i nie pomogą, chyba tutaj mamy pełną zgodę. Wyników wyborów też nikt nie kwestionuje. Po prostu oczekujemy od nowej kandydatki na burmistrza poważnej postawy i chociaż odrobiny przyzwoitości. Tylko tyle i aż tyle...

Wyborca 25.04.2024 16:47
Bardzo ograniczony masz tok myślenia skoro uważasz że to centralna władza reprezentowana przez dany rząd odpowiada za jakość życia obywateli - to po pierwsze! Po drugie to nie nowa burmistrz dokonała tych wpisów tylko jej znajomi - a za to nie może odpowiadać - bo dla przykładu ty też nie odpowiadasz za występki swoich znajomych czy członków rodziny - bo wątpię żebyś za nich płacił mandaty czy dostawał punkty karne jeśli to oni złamią przepisy na drodze. Pretensje i żale można mieć jedynie do autorki wpisu jeśli się ktoś czuje urażony!

Wyborca 25.04.2024 17:01
Powinno być "..nie centralna władza..." - zbyt szybko pisałem i stąd bład.

Gość 25.04.2024 15:47
Kaczyńskiemu to ty możesz buty czyścić.Nie wycieraj sobie mordy lewaku prawym człowiekiem.

... 24.04.2024 23:50
Jest coś takiego jak referendum...

..... 25.04.2024 07:17
...które kosztuje a , miasto jest biedne.

Wstyd 24.04.2024 22:01
Lekarz powinien odznaczać się wysoką kulturą osobistą oraz nienaganną postawą etyczną.

Wstyd 24.04.2024 21:56
Etyka lekarska wynika z ogólnych norm etycznych, stosowanych w zawodzie lekarza. Zobowiązują one lekarza do przestrzegania praw człowieka i dbania o godność zawodu lekarskiego. Naruszeniem godności zawodu jest każde postępowanie lekarza, które podważa zaufanie do zawodu.

Zenek 25.04.2024 19:32
Jaki lekarz, taki komentarz.

Wstyd 24.04.2024 21:56
3. ZAANGAŻOWANIE NA RZECZ SPOŁECZNOŚCI 3.1 Lekarz dentysta powinien być świadomy społecznego charakteru swojego zawodu. Jest zobowiązany zwracać uwagę społeczeństwa na kwestie zdrowia publicznego i promowanie jakości opieki. 3.2 Lekarz dentysta z racji posiadanej wiedzy specjalistycznej i umiejętności ponosi osobistą odpowiedzialność za przyczynianie się do dobra ogółu społeczeństwa . 3.3 Lekarz dentysta jest zobowiązany przestrzegać krajowych przepisów i zasad etycznych, regulujących wykonywanie zawodu, posługiwanie się tytułami i zakładanie gabinetu dentystycznego. 3.4 Lekarz dentysta w zakresie promocji i reklamy[ii] usług, w tym reklamy wykorzystującej nowoczesne środki przekazu i media społecznościowe, winien postępować zgodnie z przepisami Unii Europejskiej oraz przepisami krajowymi, a także z obowiązującym kodeksem zawodowym. Reklamy winny respektować prawa pacjentów, być zrozumiałe, uczciwe, prawdziwe i niewprowadzające w błąd oraz łatwe do zidentyfikowania jako reklamy. 3.5 Lekarz dentysta jest zobowiązany zapewnić, żeby pacjenci znali nazwiska oraz funkcje osób zaangażowanych w opiekę nad nimi.

Kazimierz 24.04.2024 21:41
Nowa kandydatka na Burmistrza idzie grubo... Dzisiaj była w Urzędzie miasta i zażyczyła sobie pierwszej sesji na zamku w głównej sali... Pani Agnieszko od kiedy pamiętam sesje są na sali posiedzeń w Urzędzie Miasta. To nie koronacja tylko przyjęcie stanowiska burmistrza małego miasteczka, trochę pokory by się przydało. Proszę przyjąć stanowisko i wziąć się do pracy a nie robić cyrk...

Ela 24.04.2024 22:31
Koronacja….😂. No dokładnie.

Ale jaja... 24.04.2024 23:55
Padłam 😅 cyrk na kółkach 😅 faktycznie była z radnymi w UM... sama widziałam jak wychodzą z UM 😅😅😅

mieszkanka 24.04.2024 23:16
Proszę sobie przypomnieć gdzie odbyło się ślubowanie obecnej rady . Coś krótka ta pamięć .

komedia 26.04.2024 11:59
Na Wawelu?

Pan Chaos 24.04.2024 20:55
I w uśmiechniętej demokracji okazało się, że blisko 50% Gostynian i Gostynianek jest s.....ynami. Szach mat.

Wyborca 24.04.2024 23:00
Pan Chaos 24.04.2024 20:55
I w uśmiechniętej demokracji okazało się, że blisko 50% Gostynian i Gostynianek jest s.....ynami. Szach mat.
Pewien premier na krótkich nóżkach uważał że 70 % społeczeństwa i ich reprezentanci w parlamencie to gorszy sort, kanalie , mordy zdradzieckie,chamska hołota,element animalny obdarzony genem zdrady....

Ghostman 24.04.2024 23:14
Czyli to jest OK?

Mietek 24.04.2024 23:45
Upraszczasz temat i próbujesz go przenieść na inne pole. Gorszym sortem nazwał Kaczyński tych co wcześniej służyli sowietom a teraz Niemcom. Jeśli Ciebie to obraża to co z Ciebie za Polak.

Wyborca 25.04.2024 09:47
Nikt nic nie upraszcza to wasze środowisko zawsze to robi - próbując obarczyć kogoś winą za czyjeś wypowiedzi lub czyny. Polskość też wasze środowisko wypomina wszystkim o odmiennych poglądach - ty jesteś tego przykładem!

Pan Chaos 25.04.2024 11:58
A nadal prawie 50% mieszkańców i mieszkanek Gostynina uśmiechnięte środowisko uważa za s....synów.

No cóż 25.04.2024 16:58
Frekwencja w Gostyninie w drugiej turze wyniosła ciut ponad 50 % uprawnionych do głosowania - czyli na obydwu kandydatów głosowało po 25% uprawnionych do głosowania mieszkańców - a nie po 50 % wszystkich mieszkańców bez wyjątku!

staszek 27.04.2024 10:24
Polska pod rządami Tuska zmierza w bardzo złym kierunku. Wystarczyło 4 miesiące tego nie rządu by gospodarka zaczęła dołować, pojawiają się zwolnienia grupowe, czekają nas duże podwyżki energii, Konstytucja już nie obowiązuje. Wstrzymane są inwestycje, które zapewniałyby w przyszłości olbrzymie dochody. Pozbywamy się suwerenności, za chwilę o niczym nie będziemy decydować. Czeka nas gwałtowne obniżenie poziomu życia. W obliczu wojny wstrzymywane są zakupy uzbrojenia. Czyja to jest wina?

Ghostman 25.04.2024 18:33
No cóż dobrze. To tylko 25% mieszkańców Gostynina jest sk...ynami. I już lepiej, i uśmiechajmy się. '-)

a nowak 24.04.2024 20:42
Właśnie tak myślą o tych, co nie z nimi. Ci uśmiechnięci, kulturalni , wykształceni, jeśli mają tylko okazję to wylewają pomyje na innych. Wiecznie mówią o podziałach, które sami tworzą. Nie szanują drugiego człowieka, chyba że tylko im klaszczesz. Proszę pamiętać o innych mieszkańcach. proszę przestańcie się tak zachowywać.

Spokojnie 24.04.2024 20:37
Zwolennicy jednych i drugich toczą ostre boje, kto lepszy, kto gorszy. Chciałbym zwrócić uwagę, że uwarunkowania, które decydują o polityce krajowej w niewielkim stopniu dotyczą spraw regionalnych. Oczywiście pani burmistrz reprezentuje PO. Ale czy to automatycznie oznacza, że będzie się koncentrować na wspieraniu interesów niemieckich, jak to robi Tusk? Kiedyś startowała na burmistrza z poparcia PiSu, może okazać się pragmatycznym urzędnikiem, dbającym o materialne interesy miasta. Z drugiej strony były burmistrz P.Kalinowski niby jest członkiem PiSu, a realnie współpracował przez dwie kadencje z ortodoksyjną komuną, reprezentowaną przez miejskich urzędników, czy też przez kilkoro radnych, w tym przewodniczącego rady. W wyniku tej współpracy popadł skądinąd w coś, co w teorii zarządzania określa się jako syndrom pychy. Pewnie za kilka miesięcy będziemy mogli ocenić, jak z ciężarem władzy radzi sobie nowa ekipa.

To takie wasze 8 gwiazdek Pani Justyno 24.04.2024 19:11
Kiedyś się mówiło per aspera ad astra - przez trud do gwiazd. Teraz się mówi "przez 8 gwiazdek do stołka"

Elton 24.04.2024 21:16
Salonie to raczej rzeczywiście hobby i pasja Bo pracować nie musi...

oczekuję a wręcz żądam 24.04.2024 18:48
Po szumnych zapowiedziach, że szczęśliwego Gostynina już czas oczekuję: 1. transparentnej rekrutacji na stanowisko wiceburmistrza osoby, która KPO i inne programy unijne wyciśnie niczym cytrynę, będzie miała wieloletnie doświadczenie w tym zakresie i odpowiednie wykształcenie 2. obniżenia wynagrodzenia burmistrza jak miało to miejsce w poprzedniej kadencji z radą miejską IdG. Tylko te działania pokażą, że IdG to Inicjatywa DLA Gostynina, a nie Inicjatywa dojnego Gostynina.

He 24.04.2024 21:18
A tam pensja to nie wszystko... są inne interesy 😔🤷‍♀️

a co na to Pani Burmistrz ? 24.04.2024 18:40
Dlaczego Pani Burmistrz zamiast odnieść się do sytuacji w sposób pojednawczy, z jakąś pokorą, stwierdza jedynie, że u nich emocje opadają, a u przeciwników wręcz odwrotnie ? Czy tę połowę wyborców, która na Panią nie głosowała, traktować będzie jako tych złych, czy zorientuje się Pani, że gospodarz miasta powinien jednoczyć, a nie dzielić ? Inwestycje czyni się dla miasta jako ogółu, nie dla ,,swoich''. Co za pech, że wybory nie są jawne, bo dałoby się ustalić listę wybrańców, którzy dostąpią zaszczytu korzystania z dobrodziejstw środków unijnych i rządowych, a resztę wykluczyć.

jak na lato 24.04.2024 21:15
Bo to wymaga klasy a przecież oni wszyscy tacy sami. To co ma działać wbrew swoim poglądom?

Wyborca 24.04.2024 21:20
Powiem szczerze, że przydałyby się wyjaśnienia i przeprosiny z strony A.M.Sz jak widać potrafi udzielać wywiadów... Ludność z Gostynina prosi o wyjaśnienia co Pani tym wpisem miała na myśli... Pani Justyna tez powinna się dołączyć

Wyborca 25.04.2024 09:51
Kaczyński nigdy nie przeprosił za swoje wypowiedzi, ani wypowiedzi członków swojej partii pod adresem opozycji !

Rodzic 24.04.2024 23:24
Przecież ewidentnie widać po wpisach jak nienawiść wzrasta . To jest obrzydliwe .

tylko pytam 24.04.2024 18:17
Czy w ramach budżetu obywatelskiego lepsza część rady miejskiej wystąpi z wnioskiem o zabezpieczenie środków na utworzenie związku szachistów gostynińskich ?

Kto teraz wierzy w Szatana? 24.04.2024 17:38
Ostrzegałem Was przed drugą turą ,ale ludzie chcieli zmian. To teraz macie szacunek i wiecie co o nas wszystkich myślą . Dobrze Wszyscy wiemy kto mieszka w kamienicach w północnej części Rynku. A jednak skusiliście się na koncerty wyborcze . Na wnioski już za późno. Przy najbliższym koncercie jaki się odbędzie możecie popłakać.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 24.04.2024 18:43
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Z Gostynina 24.04.2024 17:27
Jestem w szoku, jak można ludzi tak bardzo nie nawiedzić. Boże, dopomóż

Jarek 24.04.2024 16:47
Ja na Panią nie głosowałem Pani Korajczyk- Szyperska. Czy to znaczy, że jestem zaszachowanym przez Panią sku***ynem?

Meh 24.04.2024 18:37
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Sprawdź sobie kto to napisał, śmieszne i zarazem żenujące są te komentarze, gdzie oczekuje się od Pani AKS wzięcia odpowiedzialności za nie swoje słowa. Ciekawe ile osób z rodziny innych polityków kryje się pod tymi anonimowymi komentarzami do obrzucania łajnem innych.

druga strona lustra 24.04.2024 21:28
Czy jak ktoś okazuje swoje oburzenie wpisem szwagierki obrzuca łajnem innych? Błędy własnego elektoratu trzeba brać na własną klatę a nie próbować rozmiękczać temat. To co mamy siedzieć cicho i udawać, że to nas nie obraża. To dopiero by ich rozuchwaliło. A tak, może na jakiś czas powstrzyma ich od okazywania chamstwa wobec mających inne zdanie. Tusk w Gostyninie nie przejdzie.

Jarek 24.04.2024 21:35
Właśnie, proszę czytać ze zrozumieniem... To napisały Panie najbliższe Pani Szyperskiej , mocno działające w kampanii wyborczej, pod zdjęciem Pań Justyny Ciecierskiej i Agnieszki Korajczyk... Za taki wpis zawsze bierze odpowiedzialność kandydat na burmistrza szef IDG. To proste

retoryczne pytanie 24.04.2024 19:05
A co ja mam powiedzieć jako kobieta, że nazywaniem mnie sku***ynem nie dosyć, że się mnie obraża, to jeszcze wbrew woli płeć zmienia ?! A przepraszam, zapomniałam, w uśmiechniętym Gostyninie wszyscyśmy równi.

Michael 24.04.2024 15:05
Ja tam się nie mogę doczekać remontu dworca. To była sztandarowa inicjatywa GiD, na którą mieszkańcy miasta czekali od lat i gryźli paznokcie, trzymali kciuki, żeby się udało, żeby było go widać z okien przejeżdżających pociągów. To w tej chwili priorytet tego ugrupowania. Co tam jakaś oczyszczalnia ścieków, remonty i rozbudowy ulic, chodników, ścieżki rowerowej dookoła jeziora, obiektów sportowych, osiedla TBS nowego czy szukanie inwestora dla upadłej fabryki. Ta pani przekonała większość wyborców remontem dworca PKP i mityczną kasą z KPO, która jest na walkę ze smogiem tylko i wygrała i trzeba się tym pogodzić. Ludzie mają różne priorytety. Jeden woli odnowiony dworzec PKP, a inny nowe mieszkania, pracę dla mieszkańców czy nową infrastrukturę. Światły Lud miejski zapatrzony w Rafała Dupiarza (sam tak się nazwał) ze samy stolycy, który spoglądał z bilboardów na nasze miasteczko - przemówił przy urnach, zdecydował i powierzył totalną władzę GiD. Nic nie poradzisz.

Hm... 24.04.2024 21:39
Remont dworca to jednak chyba taka nieprzemyślana obietnica wyborcza. Za ładny będzie i jeszcze pociąg z PK i MB się na nim zatrzyma, i co wtedy...

mieszkanka 24.04.2024 23:45
Czy wymienione inwestycje są już zakończone za rządów burmistrza kończącego urzędowanie , bo coś mi się tu nie zgadza . Następczyni będzie miała twardy orzech do zgryzienia , na koniec kadencji sporo umów podpisano .

J 25.04.2024 00:08
I oczywiście wszystkie laury za te umowy otrzymałam Pani A.K.Sz.... niestety Pan P.K miał ciężki okres kadencji... nie dość, że długi po W.Ś to jeszcze COVID, POMOC UKRAINIE, dotacje do prądu, węgla... o tak dużo zrobił jak na takie dołki... podziw dla Pana

Dionizy 24.04.2024 13:43
Przekręty to już dawno są ,obiecywania za głosy protekcji itp.Teraz to Państwo Sz z całą bandą tęczowych rodzin ,piesków kotków ,pimpków i tego typu podobnym inteligętnych giermków :) mają Was w Tyłku ,tak delikatnie powiedziawszy :) przebłysk inteligęcji po wódzie i specyfikach :) w dzień głosowania :) już był:) jak i co myślą o społeczeństwie, głośno się odnoszą że siedzieć cicho bo my wszystko możemy i wiemy :) Panie Szyperski na marginesie czasy się wam pomieszały od tej wódy i rzekomej władzy :) Szach Mat :) Oby I jak najszybciej Budzić się Ludziska i gnać tę Inteligęcję .Zakaz dożywotnio reprezentowania jakiej kolwiek instytucji publicznej ,teraz to takie nasze Chasło wyborcze haaaaa to Nie ja nie my heeee jest tego więcej Tak Działać Ludzie bo w przeciwnym wypadku Bidny los czeka To Miasteczko z władzą inteligęcji aspołecznej .Jaki to przykład dla społeczeństwa związek dwóch Pań :) jednego Pana :) co to z tego wyrośnie jak dzieci patrzą na dwie mamusie i tatusia z tatusiem haaaa Wybory się udały jednym słowem :) Państwo Sz I pozostali Żenada ,Wstyd ,Chańba mam nadzieję że w te tłumaczenia że to przecież nie My nikt już się nie nabierze ,oczywiście poza ludźmi Waszego pokroju a wuja :). Dionizy ma dużą wiedzę i to upubliczni ,chociaż by z tego względu żeby pozbyć się zachowań Patologicznych i patologi i tak biednym i skorumpowanym Mieście. Panie Sz I wspólnicy wola łącka mówi coś ????? STOP PATUSOM

Wujo 24.04.2024 15:47
Dionizy - kup sobie, dziecioku, słownik ortograficzny.

Dionizy 24.04.2024 16:09
Dziadzia stary słownik:) Jaka inteligęcja takie słownictwo. :) :)

Dionizy 24.04.2024 16:12
S,ach Mat :) Biere przykład :) z wykształconej inteligencji:)

Wrażiwy 24.04.2024 12:15
Cieszcie się póki możecie nowo wybrana władza niech się nie czuje bezkarna będziemy bacznie wam patrzeć na ręce jeden przekręt w mieście i referendum odwoławcze gotowe

Legion 24.04.2024 11:02
Jeszcze bendzie płakał wyborca tej osoby akj dopiero się rozkręci w pokaże kim jest i jakie ma zamiary

Kalert 24.04.2024 16:07
Do szkoły,matole.

XYZ 24.04.2024 23:45
A kim jest?

mieszkaniec 24.04.2024 09:57
Szanowni Państwo, pamiętajcie , że zawsze można odwołać burmistrza...

Emerytka. 24.04.2024 10:36
Jeszcze nie zaczęła urzędowania a juz chcesz odwoływać???? To nawolywanie do nienawiści.

Rutinoscorbin 24.04.2024 12:52
Prawo rutinoscorbinu: lepiej zapobiegać niż leczyć. Nawoływanie do nienawiści? A kto tu dzieli biedny lud gostyniński na dobrych i sk****ynów? Chyba Ci miłujący gwiazdki ?

realista 24.04.2024 19:25
Niby tak ale, jak? Ten durny elektorat niczego nie kuma.

Podróżnik 24.04.2024 09:52
Ja czekam na remont budynku PKP i najbliższe plany zawodowe Romana Augustyniaka.

Szachista 24.04.2024 11:45
Pan Roman zostanie Zastępcą lub Prezesem MPK/PEC. Ma już doświadczenie zawodowe ze starostwa więc nikt mu skręcania taboretów wypominał nie będzie.

Tomek 24.04.2024 09:46
A może by tak Pan Burmistrz a nie stary burmistrz

Jon 24.04.2024 14:24
Jeśli stary burmistrz jest młodszy od nowej burmistrz to kim jest nowa burmistrz?

Trzeźwo myślący 24.04.2024 08:42
I po takich słowach ,ta postać ,bo nie człowiek ,nie kobieta powinna być zdyskwalifikowana ,zakaz brania udziału w jakichkolwiek wyborach ,no ale jak jesteś z nami w uśmiechniętej Polsce to ci wszystko wolno ,poniżać ludzi o innych poglądach

Zdzwonimy 24.04.2024 10:20
Ale autorka tych słów nie bierze udziału w wyborach na żadne stanowisko, ba nawet nie mieszka w Gostyninie

Normalny użytkownik 24.04.2024 11:42
A trzeba mieszkać w gostyninie ,polska jest jedna,może korzystać z usług innego miasta

Normalny użytkownik 24.04.2024 12:07
Nie ważne gdzie polityk zajmuje stanowisko ,czy to Warszawa , Bruksela , Gostynin czy "zadupie to szacunek dla wyborców powinien być zawsze, nieważne czy obywatel jest biedny,bogaty , wykształconych itp , każdy powinien być trakty na równych prawach.

Szok 24.04.2024 13:27
czytaj ze zrozumieniem a potem komentuj, naprawdę to nie średniowiecze żeby odpowiadać za słowa kogoś z rodziny , w dodatku kogoś kto nie jest politykiem. Ciekawi mnie ile tych wulgarnych anonimowych komentarzy pod różnymi postami na tej stronie zostało napisane przez rodziny i znajomych lokalnych polityków i działaczy partyjnych.

No ale jak 24.04.2024 23:41
Skoro zenek Martyniuk nie ma problemu mówić o niezbyt błyskotliwych zachowaniach swojego syna Daniela w mediach ogólnopolskich, to i tacy miłośnicy koncertów jak idg nie powinni mieć problemów z oświadczeniem na jakimś tam lokalnym portalu.

Normalny użytkownik 24.04.2024 12:22
A tutaj jakby zastraszanie ,witamy w demokracji tak jak ja rozumiemy

Pegasus 24.04.2024 12:34
Inwigilacja

Mieszkanka 24.04.2024 16:44
Autorka tych słów mieszka w Gostyninie i prowadzi salon kosmetyczny to Pani Justyna Ciecierska i pani Anna Szyperska również jest z Gostynina. Pani burmistrz Szyperska też przecież jest tylko zameldowana w Gostyninie a mieszka w Leśniewicach. Zdjęcie na fb Pani Burmistrz z Panią Ciecierską też jest nieprawdziwe??? Jak można próbować bronić takich słów? Czy Pani burmistrz nie powinna po prostu przeprosić za takie słowa???

Szok 24.04.2024 18:42
A ty przepraszasz za swoją rodzinę i znajomych? Przypomnę tylko, że według prawa każdy odpowiada sam za swoje czyny. Poza tym jestem pewny, że jakby odniosła się do tej sprawy to dopiero było by używanie. Tylko wam współczuć takiego roszczeniowego podejścia do życia.

Ojej! 26.04.2024 06:57
Odważna jest. PO takich obelgach może przecież być różnie................

Sofia 24.04.2024 10:38
Słyszałeś, że je wypowiadała czy widziałeś, że napisała ???? Nie sądz, bo będziesz sądzony.

Normalny użytkownik 24.04.2024 12:08
I widzę tu jakieś zastraszanie ,to właśnie uśmiechnięta Polska,

Makak 24.04.2024 08:17
Ale czym jesteście zdziwieni? Przecież takie jest całe to środowisko z PlatOfermy pod znakiem 8 * łącznie z Rudym. Jedną z pierwszych decyzji nowej Rady będzie pewnie podwyżka pensji członkom Rady i Burmistrzyni. To taka inwestycja będzie na nowe otwarcie. Tak zwane inwestowanie w siebie.

Obywatel 25.04.2024 19:41
Makak od razu widać kim jesteś ,trudno się pogodzić że Twoje środowisko przegrało jeszcze trochę i Polskę by rozkradli .Oczywiscie pasuje Ci rozdawnictwo do roboty pasożytowanie się skończyło .Zanim zaczniesz komuś ubliżać to najpierw pomyśl o sobie ,co jesteś wart🥹

Kazimierz 24.04.2024 02:56
Oj będzie się działo... W Powiecie Gostynińskim władzę przejmuje PiS a Pani Szyperska Burmistrz miasta z IDG ma hasło wyborcze ***** *** i Szach Mat Sku****yny... Coraz ciekawsza ta sytuacja powyborcza w naszym mieście. Proponuję pani Agnieszce Szyperskiej na stanowisko kontaktów z mieszkańcami miasta i powiatu Panią Justynę Ciecierską a na wiceburmistrza Panią Annę Szyperską... Większość mieszkańców wyrzucą z Urzędu bo mają inne poglądy niż one... Byłoby to śmieszne gdyby nie było straszne i smutne... Przypomnę, że PiS otrzymał dwa razy więcej głosów niż IDG do rady powiatu w Gostyninie i nie robi z tego szumu, nikogo nie obraża...

XYZ 24.04.2024 23:50
Bo za nich wszystkich prezesunio naobrażał , to wystarczy .

Obywatel 27.04.2024 13:08
Panie Kazimierzu ,jeszcze nic się nie zaczęło a Ty wróżysz co będzie .Szkoda Ci że zabrakło miejsca dla Ciebie .Wszyscy nauczyli się od poprzedników że się wymiata tych co byli na stanowiskach .Co niektórzy to przyrośli do stołków i nic nie robią .Swierza krew się przyda , w końcu coś się zmieni i może mądrzejsze inwestycje jak nietrafiony mini golf za dużą kasę z którego nikt nie korzysta .Nie lepiej byłoby lodowisko czy Skate park , bo dzieciaki nie mają żadnych atrakcji.Jedynie PIS udało się wejść do rady powiatu , to nie sukces tylko wielka porażka bo nie zapominaj drogi panie Kaziu Gostynin to pisiorskie miasto

Kapelan 27.04.2024 18:16
PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO ZWANEGO "AMFITEATREM" nikt nie przebije. Kolejna obelga od jakiegoś KOMUCHA CO SIĘ UWAŻA ZA "OBYWATELA" Pamiętaj że , to kiedyś się na tobie zemści.

Obywatel 28.04.2024 10:53
Kapelanie nie strasz ,nie strasz bo się z….sz .To Ty obrażasz.Na szczęście nie mam tyle jadu co Ty ,Kapelanie .I znowu nie trafiłeś do komuny mi to daleka droga .I jeszcze zapomniałeś kto wymyślił Ten ,,Amfiteatr i zrealizował .Wycisz się ,a wyjdzie Ci to na zdrowie .Wiecej empatii .Spokojnie

Xxx 24.04.2024 02:31
Jaki burmistrz takie miasto. Jaki kraj taki Elton John 😉

Radny 24.04.2024 01:48
Dobrze, że chociaż w Starostwie pozytywna zmiana. Większość w rękach normalnych ludzi. Wreszcie odsuną szkodnika Romana Augustyniaka z IDG ze stołka wartego 700 000zł. Może chociaż oni zadbają o rozwój powiatu i miasta. Dotychczasowy starosta Boruszewski z PSL i przewodnicząca rady Osowicz z PSL nie zrobili za wiele przez pięć lat mając jedne z najwyższych pensji w Polsce. Cała IDG Agnieszki Szyperskiej i PSL Struzika są znani że tylko kasa i stanowiska się dla nich liczą a nie dobro mieszkańców. Dla Augustyniaka stworzyli nawet nowe stanowisko za kosmiczne pieniądze w małym powiecie. Swoją drogą ciekawa ta organizacja Inicjatywa dla Gostynina, chyba raczej inicjatywa dla Korajczyk i Augustyniaka...

Realista 24.04.2024 10:41
Augustyniaka odsuną a Kalinowskiego posadzą za jeszcze wieksza kasę.

polak 24.04.2024 14:34
Karierowicza porównujesz z Burmistrzem? Przecież to nie ta liga.

Kalert 24.04.2024 16:13
Zapomniałeś o Kamińskim,Wąsiku,zboku Kuchcińskim i wielu innych,oni są tacy uczciwi i krystaliczni.

***** *** 24.04.2024 01:24
https://noizz.pl/lgbt/polacy-wychowuja-dziecko-we-trojke-leon-ma-kochajaca-rodzine/kenwhgl

Dionizy 24.04.2024 13:52
Jaka rodzina taka Władzą. Takie poglądy i Inteligęcja . Łola Boga chroń Nas Normalnych :)

Porażka 24.04.2024 01:09
Według tych dwóch Pań nie tylko lokalnych co nie głosowało na Panią A.K.S nazwano Skur... , ale także wszystkich innych Ludzi w całej Polsce co w wybitach do paramentu głosowali przeciwko PO i KO 🙈

Radny 24.04.2024 00:53
Osiem gwiazdek Pani Burmistrz Agnieszki Korajczyk dla mieszkańców połowy miasta ***** *** ??? Dziękuję bardzo za taka zmianę na stanowisku burmistrza... Co za chamstwo !!!

Petunia 24.04.2024 00:49
Pani A.M.SZ, jak Pani nie wstyd? Jest Pani matka czy tam ojcem ślicznego chłopca powinna Pani świecić przykładem... jednak Pan M.B ostatnio wrzucił film jak strzał w 10 , że na 1 miejscu jest wychowanie, a dopiero wykształcenie... straszny wstyd

Czarek 24.04.2024 00:47
Ale mamy Panią Burmistrz!!! Brak kultury i za grosz szacunku wobec połowy mieszkańców Gostynina... Czy nowy burmistrz nienawidzi mieszkańców??? Te teksty są na facebooku pod zdjęciem Agnieszki Szyperskiej i Justyny Ciecierskiej. Szach Mat Sku***yny napisała Anna Szyperska i Ciecierska Justyna. Jestem w szoku na kogo zagłosowaliśmy. Pięknie Pani burmistrz Szyperska zaczyna urzędowanie... Katastrofa i zupełny brak kultury. Widać 22 lata starania się o fotel burmistrza wszystkimi sposobami, nawet najbardziej brudnymi, pozostał stylem działania Agnieszki Szyperskiej... Żenujące

Plaża 24.04.2024 00:58
A no Pani kosmetyczka też się nie popisała

Buc 24.04.2024 01:01
A no Pani z plaży też się wychowaniem nie popisała

Plaża 23.04.2024 23:57
Pani kosmetyczka również powinna się wstydzić...

Wyborca 23.04.2024 23:56
Co do rozliczenia A.K.S w następnych wyborach za 5 lat to... nie koniecznie musi być za 5 lat... jest takie coś jak "Referendum Lokalne" w sprawie odwołania stanowiska Burmistrza Miasta... każdy wie , że historia lubi zakręcać koła 🤷‍♀️

mieszkanka 24.04.2024 23:56
Już mowa o rozliczeniu przed objęciem stanowiska , jutro jest ostatnia sesja więc można rozliczać .

Plaża 23.04.2024 23:54
A co ma wspólne Właścicielka salonu beauty z A.M.S?

Jan 23.04.2024 23:38
Ten wpis szwagierki wcale mnie nie zaskoczył. Pokazał jaki ta pani ma stosunek do ludzi.

Według Bogiem, a prawdą... 23.04.2024 22:52
Fakt jest taki, że w kampanii 2024r. w Gostyninie nie było żadnego odpowiedniego kandydata na to stanowisko... to była "jedna wielka gra" tzw. Wyścig szczurów... "do"...? "Dla"? Dla mieszkańców Gostynina? Dla Gostynina? - "Z" miłości do tego miasta? Czy "Z"...? W tym roku mieliśmy bardzo żałosną kampanie... 0 Fair Play... obserwując bacznie każdego kandydata i ich rodzinę... czuję się zażenowana... Jedynie Pan Kalinowski mało udzielał się agresywnie w stosunku do przeciwników chociaż i tak pokazywał czasem "pazurki" i to go też zgubiło.... niestety w tej Kadencji nie było za dużego wyboru i patrząc po swoim wyborze, który teraz "króluje" też nie czuje wewnętrznego zadowolenia, a powinnam... wybrałam mniejszy "burdel" P.K+M.B+A.K.S jako wice przewodnicząca rady to był by jeden wielki zamęt.... co widać zresztą było po Kampanii... myślę, że większość tak samo uważa jak ja... kogoś trzeba było wybrać, wyboru niestety nie było. Mam nadzieję Pani Agnieszko, że pomimo Mojego wewnętrznego rozdarcia, Pani dobrze wykorzysta te szansę, abym w następnej kadencji nie miała takiego rozdarcia i poczuła ulgę, że był to jednak dobry wybór... pozdrawiam

staszek 24.04.2024 14:46
Zamiast wypisywać bzdur sugerując się własnymi odczuciami należało by sprawdzić jak zmieniło się zarządzanie miastem przez ostatnie lata, jak realizowane są projekty i ile pieniędzy pozyskano. Każdy wójt burmistrz Ci powie,że w żadnej kadencji nie zrobiono tyle. Ale w TVN-e tego się nie dowiesz.

komedia 23.04.2024 21:20
Wpuść "CHAMA" do biura to atrament wypije. I słowo ciałem się stało.

Żenada 23.04.2024 21:13
O dobrym wychowaniu i kulturze osobistej będziemy mogli teraz tylko pomarzyć. I powspominać nienaganne maniery Burmistrza Kalinowskiego .....

Wwwee 23.04.2024 21:12
To jest ta uśmiechnięta Polska

Goliat 23.04.2024 21:08
No jeszcze na koniec trochę fermentu trzeba, bo jakby to było. Oj panie Andrzeju.

Mieszkanka 23.04.2024 21:02
Boli? Trzeba przyjąć porażkę i zabrać się za robotę nieco szybciej jak tydzień przed 2 tura. Jak widać nie takie pączki słodkie ;) jakoś do DŚR nie można było nawiązać o rodzinie bo on to nie dziadek, ale do AKS jak najszybciej 🤣 podwójne standardy? AKS nie może brać odpowiedzialności za nie swoje słowa.

odpowiadam.... 23.04.2024 21:09
Tu nikogo nic nie boli , po prostu wstyd nam mieszkańcom że , takie środowisko będzie nami rządziło. Potrafimy przyjąć inny punkt widzenia ale , nie pozwolimy na takie prostactwo i chamstwo KPW doga# Mieszkanko#

M 23.04.2024 21:27
A jaka funkcję w rządziu miastem będzie miała autorka postu? A no żadną, ale licz musi być. Ty też bierzesz odpowiedzialność za nie swoje słowa?

analfabeta 23.04.2024 21:39
#W RZĄDZIU MIASTEM# zobaczymy, #LICZ# co to jest LICZ?

M 23.04.2024 21:54
Oj kończą się argumenty , zaczyna się chamstwo i hejt. Miło 🩷

Andrzej 24.04.2024 11:51
Zostanie w nagrodę Prezesem Zamku, albo dyrektorem MCK.

Xyz 23.04.2024 21:10
Paniusiu od siedmiu boleści, Pani się nie zajmuje D.Ś bo on nie ma nic wspólnego z wpisem "szach mat...." tu chodzi o całokształt... Pani co to pisała odniosła się brakiem szacunku do Pana P.K i M.B przy okazji do ich wyborców... tu chodzi o tą Panią...

M 23.04.2024 21:29
Tu chodzi o podwójne standardy u ludzi o nic więcej. Nikt nie może brać odpowiedzialności za nie swoje słowa a właśnie to się teraz dzieję.

Basia 23.04.2024 21:14
Ale jaką porażkę? Porażka to wygrać 58 głosami. A jeśli te słowa „elyty” mieszkanko cię nie bulwersują to należy współczuć.

fakt 23.04.2024 21:18
Sprawdził bym tą cienką wygraną

kibic 24.04.2024 23:59
To sprawdź

M 23.04.2024 21:31
Mamy demokracje nawet 1 głos to wygrana, to nie Białoruś .

problemTuska 23.04.2024 22:07
Białoruś? Jest jeszcze gorzej i nie zanosi się na nic lepszego.

miki 23.04.2024 21:15
Ta aluzja do "słodkich pączków to taka bardzo słaba, a co mieszkanka POwie o " krótkiej smyczy" którą rozdawali POmagiery burmistrzyni.

Ej 23.04.2024 21:21
Jeszcze lupki były .... niektórzy się obrazili za brak smyczy 😅

BuraSuka 23.04.2024 21:29
Czyli już "prezentami" mieszkańców POdzielili. Jedni będą chodzić na krótkiej smyczy ,a drudzy będą się bacznie temu przyglądać.

. 25.04.2024 00:19
Kurcze, a ja nic nie dostałem 😭

PRL 25.04.2024 12:07
To teraz przez pięć lat będziesz miał kabaret za darmo.

M 23.04.2024 21:35
Oprócz smyczy byko o wiele więcej akcji społeczno -kulturowych, niestety wydawało się, że PiS spał cała swoją kadencję. Teraz możemy pogadać za 5l czy to był dobry wybór i co nam da, ja jestem dobrej myśli. Słodkich snów :)

RudyPajac 23.04.2024 22:14
Akcje społeczno-kulturalne? Za pieniądze podatników dla klaki IdG W CELACH CZYSTO PROPAGANDOWYCH.

M 23.04.2024 22:42
Od wielu, wielu lat były prowadzone liczne akcje charytatywne dla dzieci, dorosłych, uchodźców z Ukrainy czy nawet zwierząt. Akcje z szeroko pojętej Kultury były przeprowadzane za pomocą zdobytych grantów, czemu sam nie złożyłeś wniosku o dotacje? Albo inne ugrupowania w mieście, łatwo się kogoś oceniają jak się samemu nic nie robi.

finito 23.04.2024 22:46
....czyli właziliście w d***y wszystkim aby później na was zagłosowali.

M 23.04.2024 22:56
Jeśli tak określasz pomoc osobą potrzebujących to gratulacje. Ja zawsze pomagam wszystkim nie zależnie od ich poglądów, a działa IDG było najczęściej widać, nie ma co się obrażać a też brać do działania.

Masajka 24.04.2024 00:00
Wszystkim tylko nie rodzinie, od wszystkich tylko rozszczenia

Maszkara 24.04.2024 19:36
Właśnie mieliśmy przykład jednej z akcji społeczno -kulturalnej w wydanie tej nieokrzesanej literatki "fejsbukowej".

XYZ 23.04.2024 22:10
Każdą wypowiedź trzeba wykorzystać , żeby była pożywka do siania fermentu . Prawda ?

odpowiadam.... 23.04.2024 22:36
Prawda ale ta trzecia.

Wstyd... 23.04.2024 21:00
Widocznie niestety u Pana Konrada to jest rodzinne...Wstyd żeby przyszla Pani Burmistrz otaczała się takimi ludźmi.... chociaż ze względu na nią i dla niej przez cały okres kadencji zachwajcie pozory.

Goliad 23.04.2024 21:15
Wstyd? Ale czego? Każdy wyraża swoje poglądy i za nie odpowiada. Pan czy pani też odpowiada za poglądy, przekonania swoich pociotków? Otacza się nimi? Co za tok myślenia.

Wielcy znawcy... 24.04.2024 00:56
A jaki tok myślenia był jak startował Pan D.Ś.R? Teraz tego nikt nie pamięta? Każdy widzi tylko swoją stronę medalu i łatwiej oceniać innych nie widząc siebie.

LD 23.04.2024 21:54
Z przykrością stwierdzam że niestety tak. Doświadczyłam.

bezchmurnie

Temperatura: 11°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 6 km/h

Ogłoszenia
Niebanalny dom do sprzedania w Gostyninie Niebanalny dom do sprzedania w Gostyninie Sprzedam niebanalny dom jednorodzinny w centrum miasta Gostynina. Całkowita powierzchnia użytkowa domu - 200 m2, w tym powierzchnia mieszkalna – ca. 120 m2. Na działce na której usytuowany jest budynek mieszkalny są też altanka i grill betonowy. Na działce jest też możliwość postawienia dodatkowego budynku gospodarczego. Dostęp do działki - bezpośrednio z ulicy, z wjazdem do garażu i drugim wjazdem na działkę. Dom jest dwukondygnacyjny (4 poziomowy) o interesującym rozkładzie pomieszczeń. Zbudowany w 1977 r., w 2018 - 2020 roku generalnie wyremontowany i zmodernizowany. Wymieniono instalacje elektryczne i sanitarne. Dobudowano taras wejściowy, bezpośrednie wyjście do ogrodu. Doprowadzono Internet światłowodowy. Dom podłączony jest do miejskiej instalacji wod.-kan., sieci gazowej. Wykonany w technologii tradycyjnej jako murowany ze stropodachem pokrytym blachą trapezową powlekaną. Ocieplony styropianem. Ogrzewany gazem. Z miejsca w którym stoi wszędzie jest blisko pieszo - szkoła podstawowa, sklep Biedronka, kościół, przystanek bus, dworzec PKP, Kaufland, apteka, przychodnie lekarskie, restauracje. Wyremontowaną ulicą łatwy jest dojazd do dużej obwodnicy Płock – Kutno. Dom podzielony jest na 4 poziomy (nie piętra) CZĘŚĆ GOSPODARCZA Parter - 3 pomieszczenia ( garaż - 19,03m2 z wnęką warsztatową - 10,7m2 , łazienka z prysznicem, wc, bidetem i umywalką - 6 m2 , pokój z wyjściem na zewnątrz domu (do werandy z boku domu) - 13m2 ). Może być wykorzystany jako nieduży lokal usługowy, biuro, gabinet, pokój gościnny itp. 4 stopnie niżej znajduje się Piwnica - całkowicie wyremontowana, jasna i czysta - 4 pomieszczenia (hol - 14,7m2 , studio - 8,0 m2 , pracownia -13,4m2 , pralnia - 7,3m2 . Wysokość - 1,90. Prąd we wszystkich pomieszczeniach, woda (w trzech). Podłoga – płytki. Ściany - gładź i malowane. Ogrzewana w odpowiednim stopniu w okresie zimy. Korytarz, który łączy garaż, łazienkę i pokój, zakończony jest schodami prowadzącymi do części mieszkalnej. CZĘŚĆ MIESZKALNA 1. część, wysoki parter - Główne wejście do domu i 3 pomieszczenia - hol -15m2, kuchnia z jadalnią 6,5m2 i 13m2 - w pełni wyposażona (kuchenka indukcyjna (jest również doprowadzony gaz), nowoczesny piekarnik, lodówka w zabudowie, zmywarka), pokój - 7,0m2. Z tego miejsca jest wyjście na schody prowadzące do ogrodu. 5 stopni wyzej znajduje sie 2. część, piętro - 4 pomieszczenia i korytarz. 3 pokoje (20m2, 14,5m2, 11,5m2 ), łazienka z prysznicem, wc i umywalką 6,3m2 . Po remoncie i modernizacji dom jest użytkowany przez dwie dorosłe osoby, niepalące, w domu nie przebywały zwierzęta. Nie ma zadłużenia ani ukrytych wad. Ubezpieczony. Posiada instalację alarmową. Wymagany certyfikat energetyczny jest w trakcie wykonywania. Dom nie wymaga żadnych nakładów. Jest zadbany i gotów na przyjęcie zmiany mieszkańców. Wyposażenie i umeblowanie jest w cenie domu.
Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Dom z bezpośrednim dostępem do jeziora Białe Tel. 665 424 109, 515 955 229. Posiadamy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej (połowa) o pow. ok. 90 m/2, w tym dodatkowo ok 30 m tarasu. Budynek składa się z parteru oraz użytkowego poddasza. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras, aneks kuchenny i lazienka oraz schody prowadzące na piętro, na ktorym znajdują się dwie piękne sypialnie. Z jednej sypialni wyjście na balkon. Nieruchomość wyposażona w media: prąd, szambo i woda z własnego ujęcia ( jest możliwość przyłącza wody z wodociągu gminnego). Pięknie zagospodarowana działka o ow ok 1000 m/2 z licznymi nasadzeiami oraz garażem typu blaszak. Nieruchomość wyposażona w system alarmowy oraz usytuowana na terenie zamkniętego kompleksu. Okolica bardzo malownicza, położona wśród rezerwatów przyrody. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Odległość prezentowanej działki od najpiękniejszego i najczystszego ( II klasa czystości wody ) jeziora - Białe ok. 120 m. Jezioro Białe jest najgłębszym jeziorem na pojezierzu gostynińskim i jednym z większych (152 ha). Odległość z Płocka ok. 25 km, z Warszawy ok. 100 km, z Gostynina ok. 8 km Cena 660 000 zł do negocjacji. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama