sobota, 18 maja 2024 12:03

Mazovia Gostynin ogłasza nabór do sekcji siatkarskiej

KS Mazovia Gostynin zaprasza dziewczęta oraz chłopców w wieku 10-14 lat do rozpoczęcia treningów piłki siatkowej.

Siatkarska przygoda rozpoczyna się od jednego małego kroku, jakim jest przyjście na swój pierwszy trening! Dzięki nam dzieci mogą zapoznać się z podstawami techniki siatkarskiej, nabędą większą sprawność fizyczną oraz przekonają się jak wiele satysfakcji i radości przynosi wspólne uprawianie sportu razem z kolegami oraz koleżankami z drużyny.

 

Czas zrobić pierwszy krok, by to osiągnąć ! Serdecznie zapraszamy :)

 

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i obejmują zarówno ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, technikę odbić siatkarskich oraz to co najmłodsi lubią najbardziej- gry oraz konkursy z nagrodami dla wyróżniających się uczestników i uczestniczek.

 

Miejsce: Hala Sportowa MOSiR Gostynin, ul. Kutnowska 7

 

Termin: Wtorki 17:00-19:00, Środy 17:00-19:00 

 

Dedykowane zaproszenie kierujemy do najmłodszych (kategorie wiekowe zgodnie z załączoną grafiką). Wspólnie chcemy stworzyć reprezentację, która w 2023 r. weźmie udział w największym sportowym turnieju dla dzieci w Polsce- Pucharze Kinder Joy of Moving.

 

Poniżej relacja z finału z Gliwic.

 

 

sia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama