piątek, 29 września 2023 21:43
Reklama
Reklama

SCHRÖTTERSBURG z Płocka będzie supportował koncert DEZERTERA

Mamy już informację - kto będzie supportował koncert DEZERTERA , 4 marca w Gostyninie w STREFIE CHAOSU nad PIZZERIĄ BIESIADOWO. Będzie to płocka formacja SCHRÖTTERSBURG.

Schröttersburg to zespół z Płocka kojarzący się głównie z nurtem post punk. Grupa do tej pory wydała płyty "Krew", "Ciało", "Melancholia", "Melanchola. Dekonstrukcje", "Dalet". Po nagraniu tego ostatniego albumu, podczas lockdownu zespół skupił się na próbach, eksperymentowaniu z nowym instrumentarium, a także z innymi rodzajami muzyki. W trzy miesiące, podczas długich improwizacji powstał kolejny materiał, „Om Shanti Om". Materiał gdzie Schröttersburg przeobraził swoją twórczość nadając jej inny kształt i niszcząc wcześniejsze rejony dźwiękowe kojarzone z zespołem.

 

Obecnie grupa pracuje nad kolejną płytą gdzie psychodeliczne przestrzenie mieszają się z szumami industrialu, rytuał miasta łączy się z plemiennym szamanizmem, a melodie walczą z hałasem. https://schrottersburg.bandcamp.com/ https://pl-pl.facebook.com/schrottersburg

 

Więcej dodatkowych informacji niebawem.

 

Marek Kurnatowski

 

Dez1


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Tomek 07.01.2023 19:35
Tylko do 22 bo pojest cisza nocna jest bardzo głośno a w pobliżu mieszkają ludzie

zachmurzenie duże

Temperatura: 20°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1018 hPa
Wiatr: 9 km/h

Ogłoszenia
ReklamaZamek Gostyniński - catering zamku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama