piątek, 29 marca 2024 15:20

Wygrana w Słupnie, Mazur kontynuuje zwycięską passę

W 13 kolejce Płockiej KEEZA Ligi Okręgowej seniorzy Mazura Gostynin wygrali na wyjeździe z Deltą Słupno 2:0.

W meczu nie zabrakło dużo walki, niekiedy ostrych fauli i brutalnych zagrań. Do przerwy było 1:0 dla Mazura, po bramce zespołowej Michała Jędrzejczaka, który prostopadłym podaniem uruchomił Janka Rutkowskiego a ten wyłożył piłkę na 5 metr do Eryka Przybylskiego, który z bliska trafił do siatki. Do końca pierwszej połowy mecz się zaostrzył, sędzia Adrian Majewski co chwila pokazywał żółte kartki i przerywał grę po faulach.

W drugiej połowie Mazur podwyższył na 2:0, ale czekać trzeba było na to do 82 minuty. Był to pierwszy gol młodego Mikołaja Nosalskiego, wychowanka Mazura w drużynie seniorskiej Mazura w oficjalnym meczu ligowym.

Mazur do końca meczu spokojnie kontrolował spotkanie i wygrana 2:0 stała się faktem. Nasz zespół z 37 punktami pewnie prowadzi w tabeli.

Delta Słupno - Mazur Gostynin 0:2 bramki: 13' Eryk Przybylski, 82' Mikołaj Nosalski

Delta: Sebastian Flejlichowski - Bartosz Szałaj (70' Szymon Stelak) Krzysztof Machowski Adam Pokorski Jarosław Machowski Bartosz Obojski (70' Gabriel Dąbrówka) Wiktor Zawadka Bartosz Topczewski (77' Szymon Zygmuntowicz) Jakub Sowiński Damian Szczytniewski, Tomasz Braniecki; trener: Maciej Piórkowski

Mazur: Sebastian Kowalski - Piotr Szulczewski (87' Dominik Wydrzyński), Piotr Dutkiewicz (90+2' Oliwier Olszanowski), Maciej Kowalczyk, Kamil Augustyniak, Michał Jędrzejczak (70' Mikołaj Nosalski), Łukasz Frątczak (87' Wiktor Smyczyński), Dariusz Kurkowski (46' Mateusz Dobieński), Jan Rutkowski, Michał Matecki (87' Bartłomiej Kapturowski), Eryk Przybylski; trener: Arkadiusz Szulczewski

Żółte kartki: Braniecki, Szałaj, Szczytniewski - Augustyniak, Frątczak