środa, 28 lutego 2024 03:39
Reklama
News will be here

Urząd Gminy Gostynin zaprasza na warsztaty

W związku z trwającymi obecnie pracami nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Gminy Gostynin na lata 2025-2035 zapraszamy Państwa do udziału w dniu 31 stycznia 2024 r. (środa) w spotkaniach warsztatowych.
  • Źródło: www.gminagostynin.pl

Warsztaty poprowadzą: dr hab. Jacek Sierak profesor SGH, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego oraz dr Paulina Legutko-Kobus, adiunkt w Katedrze Polityki Publicznej SGH.

Pierwszy warsztat odbędzie się w godzinach 10.30 - 12.30, na spotkanie zapraszamy radnych i sołtysów.

Drugi warsztat odbędzie się w godzinach 12.45 - 15.15, na spotkanie zapraszamy pracowników Urzędu Gminy Gostynin i przedstawicieli gminnych jednostek organizacyjnych.

Trzeci warsztat odbędzie się w godzinach 16.00 - 18.00, na spotkanie zapraszamy przedsiębiorców, liderów społecznych i przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Spotkania będą miały charakter warsztatów, a każdy zabrany głos będzie cenny i pomoże w opracowaniu dokumentu strategicznego, który będzie służył wszystkim mieszkańcom gminy Gostynin.

Warsztaty odbędą się w Sali Konferencyjnej Urzędu (I piętro).


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama