środa, 28 lutego 2024 04:03
Reklama
News will be here

Jarosław Kaczyński w Płocku

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zaprezentował kandydata tego ugrupowania na prezydenta Płocka.

Kandydatem PiS jest Piotr Uździcki, wykładowca Akademii Mazowieckiej. 

To jest spotkanie wolnych Polaków ale spotkanie w szczególnym momencie. Mamy przecież już rozpoczętą kampanię wyborczą, termin został wyznaczony, w związku z tym mamy tutaj Piotra Uździckiego - naszego kandydata na prezydenta Płocka - mówił Jarosław Kaczyński. 

Prezes wierzy, iż po najbliższych wyborach samorządowych zakończą się rządy dotychczasowego prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, który według Kaczyńskiego za główne swoje zadanie uważa walkę z PiS.

W samych superlatywach wypowiadał się o Orlenie i ubolewał, co teraz robi rząd z płockim koncernem. - Dlaczego ta nowa władza z taką furią, jeszcze będąc w opozycji, a teraz już będąc przy władzy, Orlen atakuje? - pytał prezes.

W spotkaniu udział wzięła grupa mieszkańców Gostynina oraz m.in. Maciej Wąsik. 

Musimy podjąć wszystkie możliwe prawem środki, żeby ta władza się zmieniła. Nie możemy się godzić na te nadużycia, które dotyczą posłów z tego okręgu, Wąsik został skazany bezprawnie - podkreślał prezes PiS.

 

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
#problemTuska 05.02.2024 11:15
Czy "Wolni Polacy" organizują wyjazd na protest w obronie Trybunału Konstytucyjnego 10.02. do Warszawy ?

vxc 05.02.2024 10:16
https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/kaminski-i-wasik-nie-zostali-skazani-za-walke-z-korupcja-dluga-lista-przewin/zgw6jt0

zachmurzenie duże

Temperatura: 9°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1016 hPa
Wiatr: 3 km/h

Ogłoszenia
Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Nowoczesne i piękne mieszkanie na nowym osiedlu Mamy przyjemność zaprezentować państwu do sprzedaży niezwykle przestronne, urządzone w wysokim standardzie, mieszkanie o pow. ok. 82,00 m². Położone w znakomitej lokalizacji, w nowym bloku w Gostyninie przy ul. Kutnowskiej. Usytuowane na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z : - salonu z aneksem kuchennym, - 3 pokoi - łazienki - balkonu Mieszkanie do sprzedaży z całym wyposażeniem, oprócz obrazów. Meble wysokiej jakości, zostały wykonane na zamówienie. Pozostałe wyposażenie takie jak lampy i inne dodatki zakupione zostały w Westwing, kare design i SF meble. Blaty w kuchni wykonane z granitu. Panele podłogowe najwyższej jakości. Suptelnie wykonane oświetlenie podłogowe, nadające designu i klimatu. Wyjątkowo funkcjonalny układ pomieszczeń z możliwością własnej aranżacji. Duzy balkon, z widokiem na otaczającą zieleń. Mieszkanie bardzo dobrze doświetlone, światłem naturalnym, widne i przestronne. Piękna zielona i klimatyczna okolica a jednocześnie szybki dojazd do centrum Gostynina. W bliskiej odległości znajdują się : basen miejski, sklep Biedronka oraz szkoła średnia i podstawowa. Parking pod blokiem. Tel. 515 955 229, 665 424 109 lub 605 615 205. Cena: 615 000 zł do negocjacji! Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama