Reklama

Zbłąkane pieski w Bierzewicach

Kudłata suczka i mały pies błąkają się po Bierzewicach. Czy ktoś wie coś na ich temat?

Dwa psy przybłąkały się na jedną z posesji w Bierzewicach. Kontakt: Agata Wojciechowska tel. 512-109-005.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Dmowskiego 13 07.02.2024 18:25
Już jest taki jeden co zbiera koreczki na pieski nie powiem nawet się to opłaca wysokie wynagrodzenie za to odbiera

Sąsiad 07.02.2024 12:21
Schronisko dla psów to pomysł IDG , pomysłem tej partii był mini amfiteatr przed MCK . 100 tyś podobno kosztował ten zbytek ,który do dziś nie został odebrany przez nadzór techniczny . Bezużyteczny bubel.

Spostrzegawczy 06.02.2024 17:34
Pomysł na schronisko powiatowe dla psów i kotów super, proponuje lokalizację koło domów pomysłodawców

Pani 06.02.2024 21:08
Może na Bielawach to schronisko?

Pan 07.02.2024 07:35
Bardzo dobra lokalizacja skoro tak lubi pieski to będzie miał blisko, żeby się nimi zajmować i pomagać

Paweł 06.02.2024 17:17
Proszę zgłosić do Urzędu Gminy. Problem będzie rozwiązany. Ad wpisu p.Haliny - skoro p. sugeruje promowanie adopcji, proszę dać przykład i zaadaptować te dwa pieski.

Halina 06.02.2024 21:11
Już to zrobiłam, proponuję innym to bardzo wartościowa decyzja i wspaniałe poczucie pomagania (zupełnie bezinteresownie)

Sąsiad 06.02.2024 15:38
Sterylizować i takie psiaki nie będą w potrzebie . Samowolne spacery zanikną.

erka 06.02.2024 20:02
Nie wiem jakie "potrzeby " masz na mysli.Jesli te reprodukcyjne, to wyjaśniam : psy to ludzie. Ich instykt genetyczny nie zna pojecia przyjemności. Zabłąkanie psa, kota i innego to na ogół niedbałość człowieka, albo jego zwykła złość nie mówiąc podłość.

Psiarz 07.02.2024 10:16
Właściciele psów pilnujcie swoich czworonogów ,bo sunie mają cieczkę i są atrakcyjne dla psów. Stąd takie niby zabłąkane pieski.

sfrustrowany emeryt 06.02.2024 10:42
Już nie długo problem zniknie. POdobno rodzi się "wyborczy pomysł" utworzenia schroniska dla psów i kotów.

Kalert 06.02.2024 12:00
Dla emerytów już jest.

miki 06.02.2024 17:07
aleś ty lotny jak gołębica

Halina 06.02.2024 13:44
Ja bym raczej promowała adopcję psów i kotów, bo to jest znacznie lepsze od zamykania w schronisku i oczywiście znacznie tańsze od budowy i utrzymania schroniska. Proponuję też sprawdzić w samorządach czy jest to temat pilnej potrzeby, bo z tego co wiem to problem bezdomnych zwierząt jest już dosyć dobrze rozwiązany.

Zanik 06.02.2024 18:08
Bardzo dobre widzenie sytuacji. Ktoś z jakiegoś IdG teraz chce budować boiska.Tylko patrzeć ja lokalny tzw. polityk obieca strefę ekonomiczną.

Ogłoszenia
Kupię samochód używany, uszkodzony, powypadkowy - szybka transakcja Kupię samochód używany, uszkodzony, powypadkowy - szybka transakcja Skup Aut Pasja – szybka i bezpieczna sprzedaż samochodu w Warszawie i okolicach Chcesz sprzedać samochód bez wystawiania ogłoszeń, długich rozmów z kupującymi i niekończących się negocjacji? Skontaktuj się ze Skup Aut Pasja. Oferujemy szybki, wygodny i bezpieczny skup samochodów w Warszawie oraz na terenie województwa mazowieckiego. Kupujemy samochody używane, sprawne, uszkodzone, powypadkowe, poleasingowe, firmowe, starsze, z dużym przebiegiem, bez aktualnego przeglądu lub wymagające napraw. Interesują nas auta różnych marek i roczników. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie, a wycena jest szybka, konkretna i bezpłatna. Działamy mobilnie — możemy przyjechać pod wskazany adres w Warszawie lub okolicach, obejrzeć samochód, zaproponować cenę i od razu sfinalizować transakcję. Po akceptacji oferty podpisujemy umowę kupna-sprzedaży i wypłacamy pieniądze od ręki. Formalności ograniczamy do minimum, a cały proces może zakończyć się nawet tego samego dnia. Dlaczego warto wybrać Skup Aut Pasja? szybka wycena samochodu telefonicznie, mailowo lub przez formularz, możliwość dojazdu do klienta, skup aut w Warszawie i okolicznych miejscowościach, płatność od razu po podpisaniu umowy, przejrzyste warunki transakcji, minimum formalności, wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, indywidualne podejście do każdego auta. Obsługujemy m.in. Warszawę, Legionowo, Jabłonnę, Serock, Łomianki, Piaseczno, Ząbki, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz inne miejscowości na Mazowszu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama