niedziela, 14 kwietnia 2024 20:03

Mam Talent: Bartek Wasilewski z Płocka ze złotym przyciskiem

Bartek Wasilewski z Płocka zaskoczył jury programu TVN Mam Talent wzruszającym występem. Utwór zadedykował matce.
  • Źródło: www.tvn.pl
Mam Talent: Bartek Wasilewski z Płocka ze złotym przyciskiem

Autor: TVN

Bartek zaprezentował swój autorski utwór.

Poruszył do łez Agnieszkę Chylińską, która zdecydowała się wcisnąć złoty przycisk, otwierając mu tym samym drogę do półfinałów - pisze TVN.

Mam Talent!: Bartek Wasilewski
fot. tvn.pl

Bartek, stojący na scenie jedynie z mikrofonem w ręku, dostarczył niezapomniane chwile uczuć i szczerości. Jego teksty przenikały serca zarówno widzów, jak i jury, a Agnieszka Chylińska nie zdołała ukryć wzruszenia. Wstrzymując łzy, postanowiła podjąć niezwykłą decyzję – wcisnęła złoty przycisk, dając Bartkowi szansę na dalszą rywalizację w programie.

Rozwaliłeś mnie, po prostu mnie rozwaliłeś - skomentowała Chylińska

Bartek, to uczeń pierwszej klasy o profilu kierowca-mechanik szkoły zawodowej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął mając 7 lat, wtedy zaczął pisać pierwsze teksty i podkładać do nich bity. Kiedy miał 9 lat zwrócili na niego uwagę starsi koledzy i zaprosili na nagranie piosenki do studia w Płocku. To był dla niego przełom, moment który go natchnął do dalszego działania.

3 lata temu poszedł z mamą na jeden z płockich eventów plenerowych, tam po raz pierwszy rapował dla publiczności. Czuł tremę, ale też podekscytowanie. 2 lata temu jeden z organizatorów zaprosił go, żeby jako najmłodszy raper w Polsce, supportował Pezeta i Palucha na koncercie w płockim klubie Kino. 2 lata temu wziął także udział w warsztatach hip-hop organizowanych przez Artashesa Arci Baroyana. Wraz z innymi osobami biorącymi udział w projekcie, w ciągu 4 dni musiał napisać piosenkę i stworzyć teledysk. Swoje teksty pisze z serca - o rodzinie, osiedlowym życiu.

źródło: tvn.pl

Zobacz występ młodego płocczanina:

Piosenki można również wysłuchać na kanale YouTube młodego artysty:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 11°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 21 km/h

Ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama