sobota, 18 maja 2024 11:23

Gostynin wśród najpiękniejszych miast na Mazowszu

Polska Press wybrała 9 zachwycających miejscowości położonych na Mazowszu.
Gostynin wśród najpiękniejszych miast na Mazowszu
Zamek Gostyniński

Portal Warszawa Nasze Miasto przybliżył czytelnikom, gdzie warto wybrać się na weekend lub na jednodniową wycieczkę.

Pierwszą miejscowością na naszej liście jest Gostynin - czytamy na portalu warszawa.naszemiasto.pl.

Redakcja brała pod uwagę walory takie jak: wspaniałe tereny, w tym m.in. lasy, rzeki, jeziora, dużą ilość szlaków rowerowych i ścieżek do spacerów, unikatowe zabytki, szereg obiektów sportowych i rekreacyjnych, ciszę i spokój.

Wśród 9 najpiękniejszych miast znalazły się: Gostynin, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Liw, Rynia, Chlewiska, Otwock, Żelazowa Wola oraz Serock.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Hanka 17.04.2024 21:32
Gostynin ma wspaniały mikroklimat, czyste rzeki, piękne (miałby) widoki z Dybanki . Ma też wspaniałych ludzi.

123 18.04.2024 09:10
czyste rzeki? to życzeniowe myślenie niestety :(

Max 15.04.2024 10:39
Wizerunek Gostynina to praca kilku pokoleń i kolejnych władz miasta, jeden zamek odrestaurował, drugi zrobił 2 remonty i oczyścił jezioro, a kolejne remonty trzeba planować - czas płynie, a to co wokół bez remontu nie będzie dobrze wygłądało

Goliat 15.04.2024 09:32
No dobrze, że pan Włodzimierz wyremontował zamek, którym teraz wszyscy się chwalą, doprowadził do porządku rynek i mamy piękną wizytówkę. Dzięki temu, że zadbał o wizerunek miasta Gostynin jest teraz pięknym miastem jak w tytule

Prezes Term 15.04.2024 10:29
I jeszcze budował bloki komunalne. Trochę jak Kazimierz Wielki, zastał Gostynin drewniany, a pozostawił murowany. Albo nawet Gierek, bo tańczyć z prostymi ludźmi potrafił. I post ZSL-owi się nie kłaniał.

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 19°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1015 hPa
Wiatr: 16 km/h

Ogłoszenia
Piękne działki w zamkniętym kompleksie Piękne działki w zamkniętym kompleksie Tel: 515 955 229 lub 665 424 109 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej, znajdujące się na terenie zamkniętego kompleksu. Teren działek porośnięty drzewkami sosnowymi ( samosiejkami). Atrakcyjne usytuowanie, przy lesie oraz w sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych i letniskowych, sprawia, że niniejsza oferta, skierowana jest dla osób poszukujących ciszy, zachwycających się naturą, z możliwością szybkiego dojazdu, do pracy, szkoły itp. Dojazd drogą asfaltową. Media ( światłowód, prąd i wodociąg w granicy kompleksu). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Do najbliższego jeziora (jezioro Lucieńskie ok 2 km). Do najczystszego i najpiękniejszego w okolicy jeziora Białe odległość ok. 4 km. Odległość od Gostynina ok. 9 km, od Płocka ok 25 km, od Warszawy ok. 100 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena: 55 zł/m2 do negocjacji. Posiadamy działki o różnych powierzchniach od 950m/2 do 1439m/2. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Prezentacja w naszym biurze jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama