sobota, 22 czerwca 2024 21:13
Reklama

Złote Gody w Gminie Gostynin

Rocznica ślubu to wzruszająca uroczystość. Ożywają wspomnienia, wracają chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem. W Jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Sierakówku miała miejsce niecodzienna uroczystość Złotych Godów 16 par małżeńskich z terenu Gminy Gostynin.
  • Źródło: www.gminagostynin.pl
Złote Gody w Gminie Gostynin

Autor: Urząd Gminy Gostynin

50 lat pożycia małżeńskiego świętowali:

Teresa i Jan Spryszyńscy

Marta i Zbigniew Syska

Elżbieta i Stanisław Ślusarscy

Grażyna i Zenon Ciesielscy

Wiesława i Jan Ciesielscy

Barbara i Zdzisław Ćwik

Elżbieta i Marian Pluskota

Anna i Benedykt Jendrzejewscy

Agnieszka i Jacek Kaczorowscy

Zofia i Leon Keplin

Halina i Alfred Możdżeń

Krystyna i Józef Zygmunt

Barbara i Jerzy Wieczorek

Danuta i Paweł Pietrowicz

Janina i Gabriel Kurek

Danuta i Stefan Piotrowscy

Jubilatom, w dniu ich święta, towarzyszyli członkowie najbliższej rodziny. Ponadto w uroczystości udział wzięli: Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński, sekretarz Gminy Gostynin Marzena Bulińska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Gostyninie Maria Rendzikowska, z-ca przewodniczącej Rady Gminy Gostynin Kamil Balcerzak oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Sierakówku Zbigniew Pawełkiewicz.

Szanownych Jubilatów przedstawiła prowadząca uroczystość Maria Rendzikowska. Wójt Gminy Gostynin Edmund Zieliński w swoim przemówieniu podkreślił słowa przysięgi: „Dopóki śmierć nas nie rozłączy”… Aby móc doczekać tak pięknego Jubileuszu jakim są Złote Gody, trzeba szczególnego zrozumienia, tolerancji, a przede wszystkim wielkiej miłości. Bowiem miłość, jak mówił Apostoł: „wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma”.

Wójt życzył bohaterom sobotniej uroczystości długich i pogodnych lat życia, w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w niegasnącej miłości otoczenia najbliższych. 

Jubilaci otrzymali medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, okolicznościowe dyplomy oraz bukiety kwiatów.

Uroczystość jubileuszu została uświetniona pięknym montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Sierakówku.

Miłość, szacunek, oddanie, kompromisy. Chwile radosne i smutne. Wspólny dom, rodzina, dzieci i wnuki. Tylko nieliczni mogą pochwalić się tak długim stażem małżeńskim, dlatego też złotym parom życzymy dalszych szczęśliwych lat, pełnych zdrowia, pomyślności i spokoju. Długoletnie pożycie małżeńskie szacownych Jubilatów dowodzi, iż mimo upływu czasu, pędu otaczającego nas świata, sukcesów i porażek, jakie spotykają nas w życiu, rodzina jest najważniejszą przystanią, do której zawsze powinniśmy powracać…

Wszystkim dostojnym Jubilatom jeszcze raz bardzo serdecznie gratulujemy!

Powiązane galerie zdjęć:

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
wyborca 10.05.2024 18:58
trochę się zdezaktualizowało :)

pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama