sobota, 22 czerwca 2024 20:40
Reklama

Mazur przegrywa w stolicy z Polonią

Piłkarze Mazura w 24. kolejce Decathlon V liga grupa mazowiecka I przegrali w Warszawie z rezerwami Polonii 0:4.

Początek meczu nie zapowiadał takiej wpadki. Nasi piłkarze kontrolowali przebieg gry i nawet uzyskali lekką przewagę. Po pierwszej samobójczej bramce w 26 minucie było już tylko coraz gorzej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla czarnych koszul.

3 minuty po przerwie Polonia podwyższyła wynik na 2:0. 17 minut później było 3:0 i słaba gra naszej drużyny. Piłkarze z Warszawy lepiej się ustawiali i groźniej atakowali bramkę naszego młodego Sebastiana Kowalskiego. W 64 minucie dopięli swego i ustanowili wynik meczu na 4:0. 

Na szczęście dla Mazura w tej kolejce punkty gubiły drużyny, które w tabeli są za nami - Unia Warszawa przegrała z Drukarzem Warszawa 1:6, PAF Płońsk przegrał ze Świtem Staroźreby 1:2, Amator Maszewo przegrał z Okęciem Warszawa 0:2 i Wkra Bieżuń uległa Makowiance Maków Mazowiecki 0:3.

Za tydzień gramy u siebie z Nadnarwianką Pułtusk, która w tabeli jest na wysokim trzecim miejscu.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama