sobota, 22 czerwca 2024 20:55
Reklama

Pimpek ze Strzałek znalazł nowy dom

We wtorek, 21 maja pisaliśmy o kundelku, który stracił właścicielkę. Szczęśliwe zakończenie historii ze Strzałek.
Pimpek ze Strzałek znalazł nowy dom
Pimpek znalazł nowego właściciela

Z redakcją portalu gostynin24 skontaktowała się kobieta, która zamieściła ogłoszenie o osieroconym Pimpku na ogrodzeniu jednej z posesji w miejscowości Strzałki.

Na wpis zareagował mężczyzna z dziećmi.

Ogłoszenie bardzo go wzruszyło, nie chciał być obojętny na samotność psa i przygarnął sierotkę - pisze kobieta.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
POLAK 23.05.2024 08:05
Fajnie, ekstra, super !!!. Pimpuś masz nowy dom !!. Dzięki wszystkim ludziom dobrej woli tj. pani która powiesiła to ogłoszenie no i oczywiście nowym właścicielom Pimpka. Widać że to uroczy psiak i na pewno będzie bardzo wdzięczny a nowi właściciele będą z niego zadowoleni :))

pochmurnie

Temperatura: 18°CMiasto: Gostynin

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 20 km/h

Ogłoszenia
Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Przepięknie położone działki przy ścianie lasu Tel. 665 424 109, 515 955 229 lub 605 615 205. Posiadamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne działki w malowniczej, zalesionej miejscowości. Działki z możliwością zabudowy całorocznej oraz letniskowej o pow. od 1134 m/2 do 2642 m/2. Atrakcyjne usytuowanie, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i letniskowych, a zarazem wśród lasów, sprawia ,że niniejsza oferta, skierowana jest do osób poszukujących ciszy i zachwycających się naturą, ale aktywnych zawodowo. Dojazd drogą asfaltową oraz ok. 500 m drogą utwardzoną. Media ( prąd i wodociąg w drodze). Okolica cicha i spokojna, wokół duże kompleksy leśne, z wieloma szlakami pieszymi i rowerowymi. Bez wątpienia jest to najpiękniejszy fragment Mazowsza. Szybki dojazd do autostrady A1 ok. 8 km. Odległość z Kutna ok. 16 km, z Warszawy ok. 110 km, z Gostynina ok. 10 km. Zapraszamy na prezentację i do zakupu. Cena 43 000 zł do negocjacji. W naszym biurze prezentacja jest bezpłatna i niezobowiązująca! Kupujący płaci prowizję tylko i wyłącznie w przypadku zakupu danej nieruchomości. Obsada Biura Solid-Nieruchomości ul. Wojska Polskiego 27/67 09-500 Gostynin (budynek Poczty Polskiej) Niniejsza oferta została przygotowywana na postawie informacji uzyskanej od właściciela oraz oględzin i zdjęć nieruchomości wykonanych przez BON Solid. Jednak wszelkie informacje w niej zawarte mogą ulegać aktualizacji. W związku z czym dane zawarte w ogłoszeniu mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama